Call of DutyNişancı Oyunu

Call of Duty Bu Kez Tüm Sabit Diskinizi Kaplamayacak

Call of Duty Bu Kez Tüm Sabit Diskinizi işgal etmeyecek. Call of Duty: Vanguard’ın geliştiricileri hatalarından ders alıyor gibi görünüyor. Oyunları, serinin önceki oyunlarından çok daha az disk alanı kaplayacak.

Son Call of Duty oyunları, disk alanı gereksinimleri açısından gerçek canavarlar olmuştur. Bu genellikle, Activision’ın shooter’ından başka bir şeyi donanımlarına yükleyemeyen oyuncuların şikayetlerine yol açtı. Neyse ki bu, yeni oyunun yaratıcılarının dikkatinden kaçmadı. Dizinin Twitter hesabı Vanguard’ın çok daha hafifleyeceğini duyurdu.

Geliştiriciler sorunu alışılmadık bir şekilde çözdüler – yeni oyun doku akışı teknolojisini kullanıyor. Bazıları doğrudan diskte bulunmaz, ancak doğru zamanda sunuculardan indirilir. Bu, konsollarda ve PC’lerde oyunun boyutunu %30 ila %50 oranında azaltmak içindir.

Böyle bir değişiklik kesinlikle bazı oyunculara hitap edecek. Serinin çeşitli oyunlarının devasa boyutlara ulaşabileceğini hatırlatmakta fayda var. Call of Duty: Black Ops – Cold War, yayınlandığı gün 250 GB’a kadar yer kaplıyordu. Warzone, zayıflamanın ardından yaklaşık 80 GB eksiltti. Ayrıca güncellemeler birçok hayranı şok etti. Warzone ve CoD: Modern Warfare sahipleri tarafından bir noktada indirilmesi gereken yama, şaşırtıcı bir şekilde 133 GB boyutundaydı.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

Call of DutyRehber

Modern Warfare 2'de Operator Kills Nasıl Elde Edilir?

Call of DutyCOD: Modern WarfareModern WarfareNişancı Oyunu

Call of Duty: Modern Warfare 2 Eşya Oluşturma (Craft)

COD: Modern WarfareRehberSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 kaç saatte biter?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Vanguard, Playstation’da Özel İçeriğe Sahip Olacak