AksiyonRol Oyunu

Assassin’s Creed Infinity bir F2P Oyunu Olmayacak

Assassin’s Creed Infinity bir F2P Oyunu Olmayacak. Yakında çıkacak olan Assassin’s Creed, oynaması ücretsiz bir oyun olmayacak. Bu tür bilgiler, son yatırımcı çağrısı sırasında ortaya çıktı.

Bu yılın Mayıs ayında Ubisoft yöneticileri, şirketin gelecekte daha fazla ücretsiz oyun yaratacağını duyurdu. Dahası, yayıncının en büyük markalarına ait olacaklardı. Canlı hizmet oyunu Assassin’s Creed Infinity’nin üretimde olmasıyla ilgili sonraki bilgiler bu senaryoya uyuyor. Ancak durum değişti ve başlık ücretsiz olmayacak.

Bu bilgi, bir yatırımcı çağrısı sırasında Yves Guillemot tarafından açıklandı. Ubisoft’un patronu, yaklaşmakta olan oyunun ücretsiz oynanabilir modeli kullanmayacağını doğruladı. Guillemot ayrıca Assassin’s Creed Infinity’nin önceki oyunlarda bulunan en önemli unsurların tümünü içerecek büyük bir proje olması gerektiğini duyurdu. Serinin gazileri için mükemmel bir başlık olacak.

Ne yazık ki, yaklaşan oyun hakkında bildiğimiz neredeyse her şey bu. Daha fazla bilgi daha sonraki bir tarihte açıklanacaktır. Konferans sırasında Infinity’nin geliştirmenin çok erken bir aşamasında olduğu ortaya çıktı. Aynı zamanda şirket, Assassin’s Creed: Valhalla için en az iki yıl desteklenecek daha fazla DLC oluşturmakla meşgul. Serinin hayranları biraz sabretmeli.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

Elden RingRol Oyunu

Elden Ring'e Gelen Güncelleme Parfüm Şişelerini, Bloodfiend Kolunu Ve Bir Çok Özelliği Nerfledi

AksiyonMaceraRol Oyunu

Dragon Age: The Veilguard'a İlginç ve Detaylı Zorluk Seçenekleri Eklendi

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'de Rellana’s Cameo Nasıl Bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sızıntıya Göre Assassin’s Creed Valhalla Bir Sonraki DLC’si Mitoloji ve Büyü İçerecek