Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

AksiyonRol Oyunu

Assassin’s Creed Infinity bir F2P Oyunu Olmayacak

Assassin’s Creed Infinity bir F2P Oyunu Olmayacak. Yakında çıkacak olan Assassin’s Creed, oynaması ücretsiz bir oyun olmayacak. Bu tür bilgiler, son yatırımcı çağrısı sırasında ortaya çıktı.

Bu yılın Mayıs ayında Ubisoft yöneticileri, şirketin gelecekte daha fazla ücretsiz oyun yaratacağını duyurdu. Dahası, yayıncının en büyük markalarına ait olacaklardı. Canlı hizmet oyunu Assassin’s Creed Infinity’nin üretimde olmasıyla ilgili sonraki bilgiler bu senaryoya uyuyor. Ancak durum değişti ve başlık ücretsiz olmayacak.

Bu bilgi, bir yatırımcı çağrısı sırasında Yves Guillemot tarafından açıklandı. Ubisoft’un patronu, yaklaşmakta olan oyunun ücretsiz oynanabilir modeli kullanmayacağını doğruladı. Guillemot ayrıca Assassin’s Creed Infinity’nin önceki oyunlarda bulunan en önemli unsurların tümünü içerecek büyük bir proje olması gerektiğini duyurdu. Serinin gazileri için mükemmel bir başlık olacak.

Ne yazık ki, yaklaşan oyun hakkında bildiğimiz neredeyse her şey bu. Daha fazla bilgi daha sonraki bir tarihte açıklanacaktır. Konferans sırasında Infinity’nin geliştirmenin çok erken bir aşamasında olduğu ortaya çıktı. Aynı zamanda şirket, Assassin’s Creed: Valhalla için en az iki yıl desteklenecek daha fazla DLC oluşturmakla meşgul. Serinin hayranları biraz sabretmeli.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Açık Dünya

Ubisoft'un Star Wars Oyunu 2023'te Ortaya Çıkabilir

Battle Royale

Ubisoft, sayısız sızıntıdan sonra Project Q'yu resmen duyurdu

Rol Oyunu

Assassin's Creed Origins Yakında Xbox Game Pass'e Geliyor

Haber

Yeni Bir Ghost Recon Oyunu Geliştiriliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Odyssey – Karakterin Ek Becerileri