AksiyonRol Oyunu

Assassin’s Creed Infinity bir F2P Oyunu Olmayacak

Assassin’s Creed Infinity bir F2P Oyunu Olmayacak. Yakında çıkacak olan Assassin’s Creed, oynaması ücretsiz bir oyun olmayacak. Bu tür bilgiler, son yatırımcı çağrısı sırasında ortaya çıktı.

Bu yılın Mayıs ayında Ubisoft yöneticileri, şirketin gelecekte daha fazla ücretsiz oyun yaratacağını duyurdu. Dahası, yayıncının en büyük markalarına ait olacaklardı. Canlı hizmet oyunu Assassin’s Creed Infinity’nin üretimde olmasıyla ilgili sonraki bilgiler bu senaryoya uyuyor. Ancak durum değişti ve başlık ücretsiz olmayacak.

Bu bilgi, bir yatırımcı çağrısı sırasında Yves Guillemot tarafından açıklandı. Ubisoft’un patronu, yaklaşmakta olan oyunun ücretsiz oynanabilir modeli kullanmayacağını doğruladı. Guillemot ayrıca Assassin’s Creed Infinity’nin önceki oyunlarda bulunan en önemli unsurların tümünü içerecek büyük bir proje olması gerektiğini duyurdu. Serinin gazileri için mükemmel bir başlık olacak.

Ne yazık ki, yaklaşan oyun hakkında bildiğimiz neredeyse her şey bu. Daha fazla bilgi daha sonraki bir tarihte açıklanacaktır. Konferans sırasında Infinity’nin geliştirmenin çok erken bir aşamasında olduğu ortaya çıktı. Aynı zamanda şirket, Assassin’s Creed: Valhalla için en az iki yıl desteklenecek daha fazla DLC oluşturmakla meşgul. Serinin hayranları biraz sabretmeli.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Açık DünyaAksiyonRol Oyunu

Grand Theft Auto 6 Gelişmenin Son Aşamalarında. Rockstar Geliştiricileri Ofislere Dönüyor

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2 : Bannerlord'da Yetenekler Nasıl Sıfırlanır?

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount and Blade 2: Bannerlord'da Cellat Baltası Nasıl Elde Edilir?

RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3: Çoklu Sınıf (Multiclass) Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed: Odyssey – Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi