Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4 Başlangıç Rehberi

Age of Empires 4: Başlangıç ​​kılavuzu Age of Empires 4 rehberi ve oyuna ilk başladığınızda izlenecek yolları açıklıyoruz. Age of Empires 4 kılavuzunun bu sayfası, yeni başlayan oyuncular için başlangıç ​​ipuçları içerir. Age of Empires 4 kılavuzunun bu sayfasında başlangıç ​​ipuçlarını bulacaksınız. Burada maceranıza başlamanıza yardımcı olacak birçok faydalı bilgi bulacaksınız. Bu bilgileri aşağıdaki gibi derleyebiliriz. Merak ettiğiniz konuya doğrudan atlayabilmeniz için bağlantıları da ekliyoruz.

  1. Yerleşimlerinizi koruyun
  2. Askeri birimler
  3. izciler
  4. Yetenekler
  5. Yerleşimin geliştirilmesi
  6. Kaynakları depolamak
  7. Ralli puanı

Yerleşimlerinizi koruyun

Yerleşim yerlerinizi asla gözetimsiz bırakmayın. Bir araziyi fethetmek için yola çıkarken, kasabanın yerleşime giden ana yollarda veya köprülerde konuşlanmış birkaç asker grubu tarafından korunduğundan emin olun.

Kasabalarınızı geliştirirken, binalarınızı ve vatandaşlarınızı düşman birimlerinden korumak için koruyucu duvarlar ve kuleler inşa etmeyi unutmayın.

Askeri Birimler

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact B Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact A Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact S Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Hızlı bir başlangıç için ipuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077 Modu Arnold Schwarzenegger İle Terminatörü Oyuna Ekliyor