Hack & Slash

Diablo Immortal Beta Lansmanları; Blizzard Para Kazanmayı Test Ediyor

Diablo Immortal Beta Lansmanları; Blizzard Değişiklikleri ve Para Kazanmayı Test Ediyor
Blizzard Entertainment, Diablo Immortal’ın beta testine başladı. Kısa bir aradan sonra mobil hack’n’slash yeni bir sınıf, önemli değişiklikler ve mikro işlemlerle geri dönüyor.

Diablo Immortal sonunda beta test aşamasına girdi. Şimdilik beta kapalı ve yalnızca iki ülkede (Kanada ve Avustralya) Android cihazlarda kullanılabilir, ancak erişimin Çin, Japonya ve Güney Kore’ye genişletileceği zaten açıklandı.

Beta testlerinin başlamasıyla birlikte, Diablo serisinin mobil oyunu, necromancer adlı başka bir karakter sınıfı kazandı. Ölümsüzlerin hükümdarı yeni fragmanda sunuldu. Yukaırdan izleyebilirsiniz.

KISACA:
Blizzard Entertainment, belirli ülkelerde Diablo Immortal’ın Android sürümünün kapalı beta testlerine başladı;
Alfa ile karşılaştırıldığında, geliştiriciler eşya setleri, yeni bir çatışma döngüsü savaşı ve Savaş Bileti ilerleme sisteminde yapılan değişiklikler dahil olmak üzere bir dizi değişiklik getirdiler;
Oyun ayrıca denetleyici desteğini ve mikro işlemleri test etmeye başladı.

Ağustos ayında, Diablo Immortal’ın 2022’de piyasaya sürülmesinin planlandığı açıklandığında, geliştiriciler bu kararı, alfa testinden sonraki geri bildirimlere dayanarak oyunda değişiklik yapma arzusuyla motive ettiler. Bu düzeltmelerden bazıları – hepsi değil – kapalı betaya ulaştı. Bunlar, Combat Pass ilerlemesinde önemli bir değişiklik içeriyor. Sadece emirlerle değil, aynı zamanda zindanlar ve Kadim Vadilerle de yapılacak. Bu sayede, tüm oyuncular, ilgilerini çeken oyun içi aktivitelerden bağımsız olarak, geçiş dahilinde ödüller kazanabilecekler.

Diablo Immortal – ekipman seti bonusları

Gelişmiş kahramanların ekipmanında da değişiklikler var – özel bonuslar. İkincil envanter yuvalarına eklenen eşya setleri (eldiven, çizme, iki yüzük, tılsım ve kemerden oluşan) için bonuslar elde edilebilir. İlk bonus katmanı, bir gruptan üç öğe için ve sonraki altı öğenin tamamı için elde edilir. Etkiler, bir bonustan temel niteliklere ve birleştirilebilecek çeşitli çağırma yeteneklerine kadar değişecektir.

Blizzard ayrıca PvP ve PvE oynanışını elden geçirdi. İlki, Çatışma Döngüsü içinde özel bir meydan okuma ile geliştirildi. Sürgün Ayini’ni kazandıktan sonra, Gölge grubundan otuz oyuncu, patron rütbesine terfi edecek olan Ölümsüzlerin Efendisi ile karşı karşıya gelecek. Çatışmanın sonucu tüm sunucuyu etkileyecektir. Ayrıca, Diablo Immortal’a Battlegrounds skorbordları eklendi.

Helliquary PvE’de değiştirildi. Sekiz oyuncudan oluşan gruplar artık iblislere karşı savaşlara katılabilir. Blizzard ayrıca daha yüksek zorluk seviyeleriyle ilgilenenler için daha çekici ganimetlerden bahsetti.

Denetleyici Desteği ve Mikroişlemlerin Testleri

Ek olarak, geliştiriciler mikro dönüşümlerin yanı sıra ilk denetleyici desteğini (tüm denetleyiciler değil ve her menüde çalışmıyor) tanıttı. Ödemeler oyunda bir test olarak göründü – Diablo Immortal’ın çıkışından sonra beta katılımcıları oyun içi bakiye şeklinde geri ödeme alacaklar. Geliştiriciler, oyun içi satın alımların çekiciliğini kontrol etmek istiyor.

Beta testleri hakkında daha fazla bilgiyi oyunun resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Ne yazık ki, Diablo Immortal’ın kesin çıkış tarihini hala açıklamadılar. Oyunun Android ve iOS mobil cihazlarda ilk çıkışının gelecek yıl yapılması planlanıyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hack & SlashPath of Exile

Path of Exile: Necropolis Yayınlandı

Hack & SlashPath of Exile

Path of Exile 2 Ne Zaman Çıkış Yapacak?

Diablo 4Hack & SlashXbox

Diablo 4, Xbox Game Pass'e Gelecek Mi? Çıkış Tarihi?

Diablo 4Hack & Slash

Diablo 4'ün Pay to Win Olup Olmayacağıyla İlgili Açıklama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Diablo Immortal’ın Sınıf ve Combat Sistemi Ortaya Çıktı