Back 4 Blood

Back 4 Blood Harika İş Yapıyor; Sunucular Doldu Taştı

Back 4 Blood Harika İş Yapıyor; Oyuncularla Dolu Sunucular. Piyasaya sürülmesinden bu yana iki hafta içinde Back 4 Blood, altı milyondan fazla kişi tarafından oynandı. Geliştiriciler, griefing sorununa bir çözüm üzerinde çalıştıklarını da açıkladılar.

Turtle Rock’ın mutlu olmak için nedenleri var. Ekip, Back 4 Blood’ın piyasaya sürülmesinden bu yana 6 milyondan fazla kişi tarafından oynanmış olmasıyla övündü. Oyun bu yıl 12 Ekim’de çıktı ve aynı anda PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S ve PlayStation 5’te yayınlandı.

Bu, oyunun altı milyon kopya sattığı anlamına gelmediğini belirtmek gerekir. Bunun nedeni, projenin piyasaya çıkışından bu yana hem Microsoft konsollarında hem de Windows 10 PC’lerde Xbox Game Pass aboneliğinin bir parçası olarak mevcut olmasıdır.

Lansmanından bu yana iki hafta içinde altı milyon oyuncunun sonucu etkileyici ve oyunun geleceği için iyiye işaret ediyor. Back 4 Blood’ın başarısı Steam’den gelen verilerden de görülebiliyor. Çıkıştan sonraki ilk hafta sonunda, prodüksiyon 65.987 kişi seviyesinde bir aktivite rekoru kırdı. Bu seviyeyi aşamadı, ancak günlük 30-40 bin kullanıcıya ulaşıyor.

Oyunun uzun vadeli başarısı, gelişiminin hızına ve topluluğun önerilerine tepki verme hızına bağlı olacaktır. Şu anda Back 4 Blood’ı rahatsız eden sorunlardan biri, sözde griefing, yani tek amacı diğer oyuncuların hayatlarını perişan etmek olan insanlar. Ancak burada iyi haberlerimiz var. Turtle Rock Studios, ekibin, ekip üyelerinin bir oturumdan takım arkadaşlarından birini tekmelemek için oy kullanmalarını sağlayacak bir seçenek üzerinde çalıştığını duyurdu. Ne yazık ki, bu özelliğin tam olarak ne zaman uygulanacağını bekleyebileceğimize dair hiçbir bilgi verilmedi.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Halo Infinite

Halo Infinite'in oyun içi mağazasında fiyatlar düşecek

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Aksiyon

God of War Steam Oyuncu Sayısı İlk Günden Etkileyici Veriler Sunuyor

New World

Oyuncular Artık New World'den Ayrılmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Back 4 Blood’da Özel Sunucu Açma