Rol Oyunu

Warhammer: Vermintide 2 ücretsiz güncellemesi, Cadılar Bayramı etkinliğini ve daha fazlasını sunuyor

Warhammer: Vermintide 2 ücretsiz güncellemesi, Cadılar Bayramı etkinliğini ve daha fazlasını sunuyor. Warhammer: Vermintide 2’nin Grudge Marks ve Geheimnisnacht güncellemesi yakında tüm platformlar için indirilebilir olacak. Ayrıca, Fatshark’takiler gelecek şeyler için bir teaser fragmanı da yayınladılar.

Warhammer: Vermintide 2 oyuncuları, özel bir Cadılar Bayramı yaması alıyor. 4.4.2 Güncellemesi 28 Ekim’de yayınlanacak ve tüm platformlarda mevcut olacak. Yarının yama aynı zamanda Geheimnisnacht’ın başlangıcını işaret edecek ve sizi geleceklere hazırlamak için küçük bir teaser fragmanı bile var. Warhammer: Vermintide 2 – Grudge Marks ve Geheimnisnacht teaser fragmanını üst kısımdan izlemeniz mümkündür.

Grudge Marks güncellemesi – ayrıntılar

Grudge Marks, yakında Chaos Wastes’a gelecek olan ve Grudge Marks ile ilgili zorluklar ve yeni premium kozmetikler gibi yeni özellikler getiren ücretsiz bir güncellemedir. Yaklaşan güncelleme, genişletilmiş oyun içi Sekme menüsü gibi bazı yaşam kalitesi iyileştirmeleri de sunacak. Yeni menü, parti teçhizatları, görev değiştiriciler ve daha fazlası dahil olmak üzere mevcut koşunuz hakkında daha fazla ayrıntı gösterecek.

Yeni Steam Rich Presence, oyuncuların başka bir kahramana ihtiyaç duyan diğer sıçanları kolayca bulmalarına yardımcı olacak ve aynı zamanda hangi zorlukta oynadıkları ve hangi göreve katılmanızı istedikleri konusunda daha fazla fikir edinmelerine yardımcı olacak.

Warhammer: Vermintide 2’nin sandıkları da aynı anda birden fazla sandık açabilmeniz için güncellenecek. Ek bir avantaj da, taze ganimetinizi kalitesine göre ganimet sunum ekranında sıralayabilmenizdir. Oyun dışı kaynaklardan edindiğiniz öğeler, DLC satın alımları ve benzerleri gibi öğeler, tek bir ödül açılır penceresinde toplanacak.

Okri’nin Mücadelesi kitabı artık aranabilir ve ödül türleri veya meydan okuma kitabında bulunan ödüllerin nadirliği gibi belirli sorgulara izin verir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Rol Oyunu

Watch Dogs: Legion artık güncelleme almayacak

Rol Oyunu

Horizon Forbidden West, PS5'inizde 100 GB'a kadar yer kaplayabilir

Among Us

Among Us'a Arkadaş Listesi Özelliği Geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Bu Kez Tüm Sabit Diskinizi Kaplamayacak