New WorldRehber

Briar Branches Nerede Bulunur? New World Rehber

New World’de Briar Buds ve Thorny Vine almak için belirli yerlerden Briar Branches toplayın.

Briar Branches, oyuncuların New World’de bulması gereken birçok kaynaktan biridir. Bu dikenli çalı, özellikle oyunda ne kadar bitki örtüsü olduğu göz önüne alındığında, bulmak zor olabilir. İster bir görev için Briar Branch yerleri buluyor olun, ister Briar Buds ve Thorny Vine’ı stokluyor olun, nerede doğdukları oldukça tahmin edilebilir.

Briar Branches nerede bulunur?

Briar Branches genellikle göletler ve nehirler gibi suyun yakınında bulunur. Briar Branches tipik olarak nehirler, göller ve göletler gibi su kütlelerinin yakınında ortaya çıkar. Böyle bir konum, Everfall’daki Yerleşim’in doğusunda ve Valie Tempus harabelerinin kuzeyindeki kısımdır. Windsward ve Monarch’s Bluffs’u kesen dolambaçlı nehir gibi tüm yerlerde benzer su kütleleri bulunabilir.

Briar Branches tanımakta sorun yaşıyorsanız, yuvarlak tepeler oluşturmak için kıvrılan kalın sarmaşıklar arayın. Çalıda yaprak dökümü vardır (yeşil veya kahverengi olabilir) ve genellikle sazların ve normal çalıların yakınındadır. Oldukça hızlı bir şekilde çoğalma eğilimindedirler, bu nedenle görevi tamamlamak veya ihtiyacınız olanı yapmak için yeterli alana sahip olana kadar alanın etrafında dolaşmaya devam edin.

Briar Buds ve Thorny Vine elde etmek için bir yabanmersini çalısı hasat edin. Briar Branches Hasat etmek, her ikisi de iksir ve diğer öğeler oluşturmak için yararlı olan Briar Buds ve Thorny Vine sunar. Balığa gitmek ve en iyi balığı yakalamak istiyorsanız gerekli olan çalıları hasat ederken de biraz yem bulabilirsiniz.

New World’de Briar Branches bulmak kolaydır, sadece bir nehre, göle veya gölete gidin ve su kenarında çalıları arayın.

New World Rehberleri
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberWarzone

Warzone Scream kostümü nasıl elde edilir?

Pubg Mobile

Pubg Mobile Oyun Modları

Back 4 BloodRehber

Back 4 Blood'da Özel Sunucu Açma

New WorldRehber

Çanta Kapasitesi Nasıl Artırılır? New World Rehber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
New World Geliştiricileri İlerleme Sistemi ve Crafting Hakkında Bilgi Verdi