Açık DünyaHaber

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3’ün yeni nesil sürümlerini geciktiriyor

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3’ün yeni nesil sürümlerini geciktiriyor. Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil sürümleri 2022’ye ertelendi. CD Projekt Red geçtiğimiz günlerde her iki proje için de “ek süre” gerektiğini belirten haberi duyurdu.
CD Projekt Red, destek amaçlı Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3: Wild Hunt. oyun serilerinin yeni nesil sürümlerinin çıkış tarihleriyle ilgili büyük bir bomba attı.

Her iki projenin de dünyaya sunulmadan önce daha fazla zamana ihtiyacı olduğuna karar veren şirket, Cyberpunk 2077’nin yeni nesil sürümünün çıkış tarihi 2022’nin ilk çeyreğine ertelendi.

The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil versiyonu da ertelendi. Xbox Series X|S ve PlayStation 5 sahipleri, 2022’nin ikinci çeyreğinde Geralt olarak oynamayı dört gözle bekleyebilirler.

İşte CD Projekt Red’in duyurusunun tamamı.

“CD PROJEKT SA (bundan böyle “Şirket” olarak anılacaktır), Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil konsollar (Xbox Serisi X|S ve PlayStation 5) için özel sürümlerinin yayınlanmasıyla ilgili olarak 2021 yayın planına ilişkin bir güncelleme sağlamak istemektedir. Şirketin Yönetim Kurulu, geliştirmeyi denetleyen kişiler tarafından sağlanan tavsiyelere dayanarak, her iki projeye de ek süre ayırmaya karar verdiğini duyurur. Şirket şu anda oyunun yeni nesil sürümünü yayınlamayı planlamaktadır. 2022’nin ilk çeyreğinde Cyberpunk 2077 ve 2022’nin ikinci çeyreğinde The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil versiyonu yayınlanacaktır.”

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

KonsolPlaystation

2021'de En Çok İndirilen PS4 ve PS5 Oyunları

Xbox

Xbox Series X|S, aynı zaman diliminde diğer tüm Xbox konsollarından daha fazla sattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Epic Games Store geri adım attı, şimdi NFT oyunlarını yayınlayacak