Rol Oyunu

Dishonored Geliştiricilerinden Weird West Çıkış Tarihi Açıklandı

Dishonored’ın yaratıcılarından bir RPG olan Weird West’in çıkış tarihini öğrendik. Bununla birlikte mekanikleri, karakter ana hatlarını ve beklenen oyun uzunluğunu gösteren yeni bir oynanışa sahibiz.

RDR2’nin fantastik öğelerle nasıl görüneceğini hiç merak ettiniz mi? Görünüşe göre Arkane Studios’un kurucusu ve eski başkanı (Dishonored veya yakın zamanda piyasaya sürülen Deathloop ile tanınan) Raphael Colantonio kendine aynı soruyu sormuş. Ve böylece, yeni bağımsız stüdyosu WolfEye ile birlikte, Vahşi Batı’da doğaüstü unsurlarla geçen izometrik bir aksiyon RPG’si olan Weird West üzerinde çalışmaya başlamış.

Şimdi, oyunun duyurulmasından iki yıl sonra nihayet ne zaman yayınlanacağını öğrendik. Weird West’in 11 Ocak 2022’de çıkışı planlanıyor. Oyuncuları bu oyunun tam olarak ne olması gerektiğine alıştırmak için geliştiriciler, “The Road to Weird West” başlıklı bir dizi video hazırladılar; ilk bölümü zaten mevcut ve yukarıdan izleyebilirsiniz

Weird West, sürükleyici sim türüne aittir, yani oyuncunun seçimlerini vurgular ve çeşitli karmaşık oyun sistemleri kullanılarak ortaya çıkan sorunları çözmek için birçok yol sunar. Geliştiriciler, oyunun yaklaşık 40 saatlik oynanış sunmasının beklendiğini iddia ediyor.

Beş bölüme ayrılacak – her biri farklı bir kahramanın mücadelesinin hikayesini anlatacak. Bu karakterler arasındaki özel bağlantı nedir? Hikayenin sonunda öğreneceğiz. Weird West’in hedef donanım platformları PC, Xbox One ve PS4’tür.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

7.3
İncelemeRol Oyunu

No Rest for the Wicked İnceleme

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
400’den Fazla Araçla Gran Turismo 7’de Sizi Bekliyor