Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 Modu Arnold Schwarzenegger İle Terminatörü Oyuna Ekliyor

Terminatör Modu Arnold Schwarzenegger’i Cyberpunk 2077’ye Ekliyor
Cyberpunk 2077 için Arnold Schwarzenegger’i Terminatör olarak taklit etmemizi sağlayan bir mod ortaya çıktı. Önemli olan, modun siber yazılımlara müdahale etmemesi ve kurduktan sonra ekipmanınızı yükseltmeye devam edebilirsiniz.

Cyberpunk 2077’nin Terminatör 2: Kıyamet Günü’nden bir paskalya yumurtası içerdiğini biliyor muydunuz? Night City’nin kuytu köşelerini keşfederken, fırtına kanalizasyonlarından birinde bir kaza sahnesiyle karşılaşacaksınız – yıkılmış bir kamyon, bir motosiklet, ayrıca bir çocuğun cesedi ve bir robotun kalıntıları. İkincisinin gövdesine yakın bir not, belirli bir Arnold Blak ve TeX arasında bir paskalya yumurtası ile uğraştığımızı doğrulayan bir konuşmanın transkriptini içerir.

Elbette CD Projekt RED, Terminatör’ün telif hakkına sahip olmadığı için modeller filmdekilere benzemiyor. Bu, Arnold Schwarzenegger’in oynadığı karakteri daha iyi yansıtan bir karakter olarak oynamamızı sağlayan bir mod yaratmaya karar veren hayranların dikkatinden kaçmadı.

NexusMods kullanıcısı AlvarixPT tarafından yapılan mod buradan indirilebilir. Bağlantının altında, kurulum için basit talimatlar da bulacaksınız. Kurulumdan sonra V’niz aşağıdaki ekran görüntülerindeki gibi görünecektir (seçeneği kendiniz seçebilirsiniz). Dahası, mod, siber yazılımın çalışmasını veya ekipmanı yükseltme yeteneğini etkilemeyecektir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Cyberpunk 2077

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 Samurai Edition ve DLC Hakkındaki Söylentileri Yalanladı

Cyberpunk 2077

CD Projekt, Cyberpunk 2077 ile Hayal Kırıklığına Uğrayan Yatırımcılara Ödeme Yapacak

Cyberpunk 2077

Rakamlarla Cyberpunk 2077 Birinci Yılı; CDPR Oyunculara Destek İçin Teşekkür Ediyor

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 şimdi Steam'de en çok satan oyun; olumlu eleştiriler yağıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Bu Kez Tüm Sabit Diskinizi Kaplamayacak