FortniteRehber

Fortnite Squid Game Kodları

Bu rehberimizde sizlere Fortnite’ın yaratıcı modu için bazı harita kodları veriyoruz, böylece oyuncular tüm Squid Game aksiyonuna katılabilirler.

Netflix’in yeni dizisi Squid Game, şu anda platformdaki en sıcak şeylerden biri ve hatta bazı Fortnite hayranları Squid Game dizisini yaşamak için aksiyona giriyor. İnternette kendini işine adamış ve yetenekli Fortnite yaratıcılarından gelen Squid Game’den ilham alan tonlarca harita kodu var. Fortnite haritaları için bazı düzgün Squid Game kodları arayanlara oyun içi içerik için bazı kodlar.

Fortnite Squid Game Harita Kodları

Squid Game

0652-7985-6622

Fortnite’daki 2019’dan bu özel harita, oyuncuların Squid Game Netflix serisinden üç farklı oyun arasından seçim yapmalarını sağlıyor. Seçilebilecek üç oyun, Kırmızı ışık yeşil ışık, halat çekme ve camın üstünde yürüme oyunudur. Kırmızı ışık yeşil ışık için, oyuncular ayı uzağa bakarken bir haritanın sonuna doğru koşmalıdır. Döndüğünde, oyuncuların tekrar yeşile dönene kadar hareket etmeyi bırakmaları gerekecek.

Halat çekme, oyuncuları iki takıma ayırır ve daha sonra rakiplerini çekmek için ipe hızlı bir şekilde tıklamaları gerekir. Ve cam basamaklara gelince, oyuncuların diğer tarafa ulaşmak için iki dakikası var, ancak cam plakaların bazıları tıpkı dizideki gibi sahte.

Kırmızı ve Yeşil Işık

3847-7224-8449

Fortnite için bu sonraki Squid Game haritası chinonoob-gaming tarafından oluşturuldu ve esasen dizideki ikonik kırmızı ışık, yeşil ışık oyununun daha ayrıntılı bir versiyonu. Fortnite oyuncuları, Squid Game yarışmacılarının oyunlar arasında uyuduğu ve takıldığı tüm ranzaların bulunduğu büyük odada başlayacak. Oyuncular ana oyun odasına girdiklerinde, yalnızca ışık yeşil olduğunda hareket etmeleri gerekecek, yoksa öldürülecekler; ancak, oyuncular hızlı bir şekilde yeniden doğar ve onlara anahtara ulaşmak için ikinci bir şans verir.

Laboratuvar Oyunları

9684 – 5332- 0845

Laboratuar Oyunları toplamda 16 oyuncuya sahip olabilir ve sadece bir canla dört farklı mini oyunda yarışmaları gerekir. Ayakta kalan son oyuncu kazanır. Bu oyunlar Squid Game’dekilerle tam olarak aynı değiller, ancak kesinlikle Squid-Game’den ilham alıyorlar ve hayranlara kendi kurgusal oyun şovlarını deneyimleme şansı veriyorlar.

Fortnite PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut. Squid Game Netflix’te yayınlanıyor.

[ctu_ultimate_oxi id=”4″]
Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite’da Beskar Steel Nerede Bulunur?