Resident Evil Village

Resident Evil Village Ücretsiz DLC’ler Alacak

Capcom, Resident Evil Village ve Monster Hunter: Rise için ücretsiz DLC’ler hazırlıyor.

Resident Evil serisinin son bölümünün yayınlanmasından bu yana aylar geçti ve hayranlar şimdiden sonraki projeler (hatta önceki bölümlerin yenilenmiş sürümleri) hakkında haber bekliyorlar. Ancak, geliştiriciler henüz oyunun geliştirmesini bitirmedi. Capcom’un son mali raporu, Resident Evil Village’ın (ve Monster Hunter: Rise) ücretsiz DLC’ler alacağını ortaya koyuyor.

Belge, bu genişletmelerin türü veya çift sayısı hakkında herhangi bir bilgi sağlamaz (yayınlanma tarihinden bahsetmiyorum bile). Ancak Capcom’un RE: Village için bir hikaye genişletmesi üzerinde çalıştığını biliyoruz, bu nedenle raporda bahsedilenler bu projeye atıfta bulunabilir. Sadece şirket, Resident Evil VII: Biohazard için benzer bir DLC için ödeme talep etti ve bu sefer farklı olacağına inanmak için hiçbir neden yok. Özellikle de 8. oyun için Travma Paketi ücretsiz olmadığı için.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberResident Evil Village

Resident Evil Village'da Sizi Hayatta Tutacak 10 İpucu

RehberResident Evil Village

Resident Evil Village'da Sonsuz Cephane Kilidini Açma

Resident Evil Village

Resident Evil Village Başlangıç Rehberi

RehberResident Evil Village

Resident Evil Village'da Çanta Kapasitesini Artırma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Resident Evil Village’da Sonsuz Cephane Kilidini Açma