Rol Oyunu

Sızıntıya Göre Assassin’s Creed Valhalla Bir Sonraki DLC’si Mitoloji ve Büyü İçerecek

Sızıntıya Göre Assassin’s Creed Valhalla Bir Sonraki DLC’si Mitoloji ve Büyü İçerecek. Assassin’s Creed : Valhalla için üçüncü DLC, genişletmelerden önceki bölümlere kadar bilinen mitolojik temalara geri dönebilir.

Ubisoft’un Ağustos ayında yayınlanan Paris DLC’si ile Assassin’s Creed Valhalla’nın gelişimini bitirmeyeceğini uzun zamandır biliyorduk. Ancak, gelecekteki genişlemelerin detayları hakkında belirsizlik vardı. Fransız youtuber j0nathan, oyunun dosyalarından bir sonraki DLC ile ilgili yeni bulguları paylaşarak bazı sırları açıkladı. Fragmanı üstten Fransızca olarak izleyebilirsiniz.

j0nathan üçüncü genişlemenin başarılarını ortaya çıkarırken, aynı zamanda başlığa bir referans da buldu. Görünüşe göre genişleme resmi olarak Assassin’s Creed Valhalla – Dawn of Ragnarök olarak adlandırılacak. İlginç olan, ortam (sadece) ateşli Muspelheim diyarı (Afrika’nın ayna görüntüsü olabilir) değil, cücelerin evi olan Svartalfheim olabilir. Bölge, görünüşe göre bilinmeyen düşmanlar tarafından işgal edildi çünkü başarılardan biri Svartalfheim’ın tüm bölgelerinin kurtuluşundan bahsediyor.

Kupalar ayrıca Eivor’un kullanacağı yeni güçler hakkında da fikir veriyor. Bunlar arasında ışınlanma ve uçmanın yanı sıra bir avuç buz büyüsü ve düşmüş düşmanların dirilişi yer alacak. Öyle görünüyor ki, Dawn of Ragnarök’teki iki genişlemenin nispeten tarihsel gerçeklerinden sonra, önceki iki Assassin’s Creed oyununun genişletmelerde olduğu gibi daha mitolojik bir gelenek dönecek.

Bu ve diğer resmi olmayan bilgileri, en azından geliştiricilerden onay alana kadar gerçek olarak almamanızı öneririz. Şimdiye kadar Ubisoft, AC Valhalla’nın Mayıs teaserının bir parçası olarak gösterilenlerin ötesinde daha çok geliştirilmesi hakkında daha fazla bir şey açıklamadı. Bu şu an için Svartalfheim’ı keşfedip keşfetmeyeceğimizi ve ne zaman keşfedeceğimizi tahmin etmenin bir anlamı olmadığı anlamına geliyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Rol Oyunu

Watch Dogs: Legion artık güncelleme almayacak

Among Us

Among Us'a Arkadaş Listesi Özelliği Geliyor

Rol Oyunu

Assassin's Creed serisi için orijinal plan, her şeyin bir uzay gemisinde bitmesiydi

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Odyssey – Karakterin Ek Becerileri