Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Kullanıcı Arayüzü Anlatımı Nasıl Kapatılır?

Age of Empires 4: Kullanıcı Arayüzü Anlatımı Nasıl Kapatılır açıklıyoruz. Eğer Age of Empires konusunda zaten ustaysanız ve bu kısımlar size sıkıcı geliyorsa UI Anlatımı hakkında bilmeniz gereken her şey burada. ( age of empires 4 konuşan kadın kapatma )

Age of Empires 4, son oyunu 16 yıl önce piyasaya sürülen serinin uzun zamandır beklenen devamıdır. Uzun süredir bekleyen fanatikler ve gerçek zamanlı strateji oyuncuları, oyunun neler sunabileceğini görmek için çok heyecanlılar ve oyun oynamak için bir dizi yeni özellik ekliyor. Bu kılavuzda, UI Anlatımı ile nasıl başa çıkacağınızı açıkladık.

Age of Empires 4’ü ilk kez başlattığınızda, UI Anlatım’ın otomatik olarak etkinleştirildiğini fark edeceksiniz. Bu, oyunun her tür oyuncu için erişilebilir olmasını sağlamak içindir, ancak onu kapatmanız (veya bu konuda yeniden açmanız) gerekiyorsa, işte nasıl yapılacağı.

Age of Empires 4 ana menüsünden (veya oyun içindeyken ESC menüsünden), araç simgesine gidin ve ayarlarınızı açın. Ardından, aşağıdaki gibi:

  • Accessibility tıklayın.
  • UI Narration‘nı bulmak için aşağı kaydırın.
  • Buradan öğeyi açıp kapatabilirsiniz.

Bu kadar kolay! Ancak, nereye bakacağınızı veya anlatıcının sesinin tam olarak ne olduğunu bilmiyorsanız, gözden kaçırmak kolay olabilir. Artık UI Anlatımını açıp kapatmakla ilgili ihtiyacınız olan her şeyi bildiğinize göre, imparatorluğunuza el koymadan ve savaşa girmeden önce hazırlıklarınızı tamamlamanıza yardımcı olacak diğer bazı temel bilgilere göz atmanızı öneririz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked'da Para Kasma Açığı Keşfedildi

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

1 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Age of Empires 4, Steam Tarihindeki En İyi RTS Çıkışını Yaptı