Haber

Ubisoft 35. Doğum Günü’nü Kutluyor; 7 Haftalık Hediyeler ve Ödüller

Ubisoft 35. Doğum Günü’nü Kutluyor; 7 Haftalık Hediyeler ve Ödüller veriyor. İşte detaylar… Ubisoft 35. yaş gününü kutlamaya başladı. Bu vesileyle oyun severleri pek çok sürpriz beklemektedir.

İnanması zor olsa da Ubisoft 35 yıldır piyasada. Fransız şirketi 1986’da kuruldu. O zamandan beri, bazıları bugün hala geliştirilmekte olan birçok ikonik oyun sundu. Böyle bir durum uygun bir kutlama gerektirir.

Şirket, 35. doğum günü kutlamasının neredeyse iki ay süreceğini (2 Kasım’dan 19 Aralık’a kadar) duyurdu. Bu süre zarfında oyuncular birçok sürpriz bekleyebilir. Ancak, bazı cazibe merkezleri zaten bilinmektedir. Bunları ilk deneyimleyenler Ghost Recon: Breakpoint kullanıcılarıydı. Ubisoft’un web sitesi aracılığıyla, oyunda kullanmak üzere birçok ücretsiz kozmetik eşya alabilirler.

Ayrıca Ubisoft Store’da bazıları %80’e ulaşan çok sayıda cazip indirim var. Bu arada harcamak yerine kazanmayı tercih eden oyuncular, şirket tarafından düzenlenen bir piyangoya katılabilir. Ubisoft’un cüzdanında 1.000 $ eşdeğerini kazanmamızı sağlıyor. Buna karşılık, 4 Kasım’da yukarıda bahsedilen Ghost Recon: Breakpoint’te ücretsiz bir hafta sonu başlayacak.

Önümüzdeki haftalarda oyuncular, stüdyonun sayısız oyununda daha da fazla ücretsiz ekstralar, piyangolar ve özel mücadeleler bekleyebilirler. Ubisoft ayrıca diğer popüler oyunlarla birlikte daha fazla ücretsiz hafta sonu düzenlemeyi planlıyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

Destiny 2HaberNişancı Oyunu

Destiny 2'nin Gelecek Yılı Vampir Avı ve Sevilen Bir Konumu Oyuna Ekleyecek

Haber

Minecraft Netherite Kılıç Nasıl Yapılır?

HaberRol OyunuStarfield

Starfield's Shattered Space DLC Duyuruldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sızıntıya Göre Assassin’s Creed Valhalla Bir Sonraki DLC’si Mitoloji ve Büyü İçerecek