Rol Oyunu

Albion Online The Lands Awakened güncellemesi yayınlandı

Devasa Lands Awakened güncellemesi şimdi yayında! Bu güncelleme, elden geçirilmiş zindanlar, çeteler ve hazine siteleri, her büyüklükteki gruplar için yeni açık dünya PvP hedefleri, beş biyom için büyük ölçüde geliştirilmiş görseller ve düzenler, Savaş Eldivenleri, yeniden işlenmiş Lonca ile Albion’a yeni bir açık dünya oyun çağı getiriyor. Mevsimler, sayısız yaşam kalitesi iyileştirmesi ve çok daha fazlası.

Bu olayı kutlamak için yepyeni bir fragman hazırladık:

Albion’un Açık Dünyasını Canlandırmak
Lands Awakened, beş biyomun tamamında büyük ölçüde geliştirilmiş görseller ve düzenler, zamanla daha güçlü ve daha ödüllendirici hale gelen çeteler, yeniden işlenmiş statik zindanlar ve dünya çapında rastgele ortaya çıkan hazine siteleri dahil olmak üzere tamamen elden geçirilmiş bir açık dünya deneyimi getiriyor. İster yepyeni bir oyuncu ister deneyimli bir kıdemli olun, Albion’un toprakları keşfedilmeyi bekleyen sayısız yeni fırsata ev sahipliği yapıyor.

Yeni Silahlar, Elit Seviyeler, Daha Hızlı Şöhret
Yepyeni Savaş Eldivenleri, çok sayıda PvE seçeneğiyle birlikte küçük, orta ve büyük ölçekli dövüşler için kavgacı tarzı heyecan verici bir savaş sunuyor. Elit Seviyeler, başarılarınızı sergilemenize izin vermek için karşılık gelen madalyalarla birlikte her bir silah ve zırh parçasına yirmi ek ustalık seviyesi ekler. Ve neredeyse tüm etkinlikler için verilen Şöhret miktarı önemli ölçüde artırılarak yeni becerilerin kilidini açmak için gereken süre kısaltıldı ve azimli oyuncuları ödüllendirildi.

Yeniden İşlenen Lonca Mevsimleri
Güç Çekirdekleri ve Enerji Kristalleri, büyük ödüllerle açık dünya bayrağı ele geçirme oyununu tanıtıyor. Karargah Sığınakları, özel loncalar için korumalı üsler sunar. Ve Conqueror’s Challenge, tüm oyuncuların çok çeşitli aktiviteler için Might and Favor kazanmalarını sağlayarak kendileri ve loncaları için ödüllerin kilidini açar. Genel olarak, Lands Awakened, Guild Seasons’ın odağını pasif bölge kontrolünden aktif kişisel ilerlemeye kaydırarak adanmış oyunculara ve loncalara büyük ödüller kazanma şansı sunuyor.

Druid Makyaj Paketi Burada
Lands Awakened güncellemesi ayrıca yeni Druid Vanity Bundle’ı da getiriyor. Bu prömiyer paketi oyun içi mağazada mevcuttur ve eksiksiz bir kostüm seti ve buna uygun bir Geyik bineği görünümü içerir. Kostüm derileri kalın, orman yeşili bir pelerin ve boynuzlardan oluşan bir taç içerir ve hem kostüm hem de binek derileri parlayan bir ateşböcekleri aurasıyla süslenmiştir.

Ek İyileştirmeler
• Yüklemeler artık doğrudan Marketplace’ten satın alınabilir
• Büyük kaynak düğümleri artık hazine siteleri olarak ortaya çıkıyor ve haritada yakındakilere görünüyor
• Çiftçilik, yeniden haddeleme, bina ücretleri ve parti komutalarında iyileştirmeler
• Çok sayıda savaş dengesi değişikliği
• 17 yeni parça ile büyük ölçüde genişletilmiş film müziği
• Outlands kasabalarına eklenen emlak alanları
• Yeni Artifact kaynakları
• Hata düzeltmeleri, mobil optimizasyonlar, yeni simgeler ve başarılar ve çok daha fazlası

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

7.3
İncelemeRol Oyunu

No Rest for the Wicked İnceleme

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mass Effect: Legendary Edition Game Pass’te Çıkabilir