Nişancı Oyunu

Halo Infinite çok oyunculu betanın PC’de Hilecileri ortaya çıktı

Halo Infinite çok oyunculu betanın PC’de zaten hileleri var. Oyuncular, çok oyunculu betanın başlamasından sadece bir hafta sonra Halo Infinite’de aimbot hilecilerini bildirmeye başladı. Halo Infinite çok oyunculu beta, geçen haftaki sürpriz lansmanından bu yana tüm platformlarda harika bir deneyim oldu.

Oyuncular, özellikle oyunun ana rakipleri Battlefield 2042 ve Call of Duty: Vanguard, hem mağazalardan hem de oyunculardan bu kadar hayal kırıklığı yaratan eleştiriler aldığında önemli olan, mükemmel seviyedeki optimizasyon ve görüntü kalitesini övüyorlar.

İlginizi çekebilir: Halo Infinite’in Ücretsiz Multiplayer’ı Artık Kullanılabilir

Ancak Halo Infinite çok oyunculu dönemi sona erdi, çünkü hileciler PC’de oyuna çoktan girdiler. Halo Infinite, Xbox ve PC arasında çapraz oynama özelliğine sahip olduğundan, bu, konsollardaki oyuncuları da büyük ölçüde etkiler.

Redditor KanoxHD tarafından yayınlanan kısa kliplerden birinde görebileceğiniz gibi, sözde bir dolandırıcı, amacını yakındaki oyuncuya birkaç kez kilitleyen ve ona haksız bir avantaj sağlayan aimbot hilesi kullanıyor.

Bu tür hileler elbette her oyunda korkunçtur, ancak Halo gibi yüksek beceriye dayalı bir oyunda özellikle kötüdür, burada daha iyi nişan alma ve hareket kabiliyetine sahip oyuncular yüksek TTK sayesinde büyük bir avantaja sahiptir.

Oyun henüz resmi olarak çıkmadığından, 343 Industries’in piyasaya sürülmeye hazır bazı ek anti-hilelere sahip olacağını veya en azından hilecileri düzenli olarak yasaklayacağını umuyoruz.

Halo Infinite çok oyunculu artık PC, Xbox One ve Xbox Series X|S’de mevcut.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Nişancı Oyunu

Gray Zone Warfare Büyük Bir Oyuncu Kitlesiyle Erken Erişime Girdi

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Hunter Nasıl Öldürürsün?

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Automatonları Nasıl Öldürürsün?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2: Gambit Rehberi (Türkçe)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Halo Infinite PC Sistem Gereksinimleri