Rol Oyunu

Assassin’s Creed Valhalla Tombs of the Fallen DLC önümüzdeki hafta geliyor

Assassin’s Creed Valhalla Tombs of the Fallen DLC önümüzdeki hafta geliyor. Ubisoft, Aralık ayı boyunca birkaç gizemli güncellemeyle yeni bir Valhalla yol haritası paylaştı.

Assassin’s Creed Valhalla, 9 Kasım Salı günü Tombs of the Fallen adlı yeni, ücretsiz bir oyun içi aktiviteye kavuşuyor.

Bazı yeni PlayStation ödülleri sayesinde bu haftanın başlarında güncellemenin izlerini gördük, ancak şimdi Ubisoft, yeni Assassin’s Creed Valhalla yol haritasının bir parçası olarak resmi olarak açıkladı. Tombs of the Fallen hakkında hala çok fazla bilgi yok ama artık bunun bir tür oyun içi aktivite olduğunu biliyoruz.

Ubisoft’un yeni yol haritası ayrıca 2021’in sonundan önce çıkacak birkaç güncellemeyi daha ortaya koyuyor. 9 Kasım’da Tombs of the Fallen, 1.4.0 başlık güncellemesiyle birlikte yayınlanacak. Kısa bir süre sonra, Oskoreia Festivali adlı ücretsiz bir süre sınırlı etkinlik, 11 Kasım’dan 2 Aralık’a kadar devam edecek. Son olarak, başlık güncellemesi 1.4.1, Aralık ayında başlayacak ve yılın son Assassin’s Creed Valhalla güncellemesi olacak.

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla’nın çıkışından sonra, biri İrlanda için diğeri Fransa için olmak üzere iki DLC ve 2022’de gelecek olan bir başka büyük genişleme ile lansmanı destekliyor. Ubisoft bir sonraki hikaye bölümünü henüz açıklamadı, ancak Yakın tarihli bir sızıntı, Assassin’s Creed’in efsanevi olayla ilgili kendi yorumunu ayarlayan ve oyuncuları Viking diyarı Muspelheim’a götüren Dawn of Ragnarok başlıklı olacağını gösteriyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Rol Oyunu

Horizon Forbidden West, PS5'inizde 100 GB'a kadar yer kaplayabilir

Rol Oyunu

Assassin's Creed serisi için orijinal plan, her şeyin bir uzay gemisinde bitmesiydi

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Valhalla, Builder Boss’unu Nasıl Yenersiniz?