Elden Ring

Elden Ring Hem Kalite hem de Performans Modlarına Sahip Olacak

Elden Ring Hem Kalite hem de Performans Modlarına Sahip Olacak. Elden Ring’in yeni duyurulan koleksiyoncu kopyasının perakende satış listesi, hem Grafik hem de Performans görsel modlarının dahil edildiğini doğruluyor.

From Software hayranlarının oyunun çıkış tarihinin açıklanmasını ne kadar beklediklerini düşünürsek, Elden Ring’in adı her zamankinden daha uygun olabilir, ancak yine de bu bir gerçek. Elden Ring’in 25 Şubat’ta çıkması planlanıyor. Şu andan itibaren, From Software ve Bandai Namco, merakla beklenen RPG ile ilgili ayrıntıları açıklamaya devam edecek. Erken sızdırılmış görünen bir detay ise Elden Ring’in en azından PlayStation 5’te hem Grafik hem de Performans görsel modlarına sahip olacağı.

Sızıntı, Elden Ring’in koleksiyoncu sürümüyle ilgili yakın zamanda yayınlanan ayrıntıların bir parçası olarak geliyor. Elden Ring’in koleksiyoncu sürümünün PS5 sürümü için GameStop listesi, RPG için planlanan özelliklerin bir listesini içerir. Bu özellikler arasında, “Gelişmiş Deneyim” başlığı altında oyunculara sunulan “Grafik Modu” ve “Performans Modu”nun onaylanması yer alıyor. Açıklama, bu seçeneklerin “yeni nesil konsolların gücünü kullanarak” kişiselleştirilmiş bir deneyim sunduğunu açıklıyor.

Elden Ring için bu iki görsel modla ilgili olarak bulunabilecek hiçbir sürpriz yok. Grafik Modu, iş yerinde dinamik bir çözünürlük anlamına gelen “en fazla” 4K sunarak çözünürlüğe öncelik verir ve muhtemelen 30FPS hedefi anlamına gelir. Performans Modu, bunun yerine kare hızına öncelik vererek “60 FPS’ye kadar” sunar ve çözünürlüğü önemli ölçüde düşürür. Son oyunun teknik analizi olmadan, ancak, her modun kesin özellikleri net değil.

Bu, bir From Software oyununun konsol oyuncularına görsellere veya kare hızına öncelik verme arasında bir seçenek sunacağı ilk sefer olacak ve kesinlikle memnuniyetle karşılanacak. Bazı From Software hayranları, Elden Ring’i görsel olarak olabildiğince etkileyici hale getirme seçeneğine bayılacak. Oyun odaklı hayranlar, net savaş ve tepki süreleri için en uygun seçim olan 60FPS seçeneğine sahip olacaklar. Donanımın şu anda hem 4K hem de 60 fps’yi desteklememesi utanç verici olsa da, ikisi arasında bir seçeneğe sahip olmak bir sonraki en iyi şey.

Elbette, bunun Elden Ring’in bu görsel seçeneklere sahip olacağına dair garantili bir onay olmadığı kabul edilmelidir. GameStop’un Elden Ring listesi büyük olasılıkla resmi olarak sağlanmış olsa da, Bandai Namco bunu açıklayana kadar, planların değişme olasılığı her zaman vardır. Ayrıca bunun Elden Ring için bir PS5 listesi olduğunu unutmayın, bu nedenle şimdilik yeni nesil özel bir özellik olup olmadığı belirsiz. Bu noktada planların değişmesi pek olası değil, ama her şey mümkün.

Elden Ring’in lansmanına dört aydan kısa bir süre kala From Software, yeni aksiyon oyununda son rötuşları yapıyor. Dünün 15 dakikalık Elden Ring oynanış fragmanı bunun kanıtı. Önümüzdeki haftalarda daha fazla Elden Ring ifşası olacağı kesin. Son olarak, From Software hayranları sabrından dolayı ödüllendiriliyor.

Elden Ring, 25 Şubat’ta PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden RingRehber

Elden Ring Cookbooks Nasıl Kullanılır?

Elden Ring

Elden Ring: Haligtree Secret Medallion'u nerede bulabilirim?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring Trade, Eşya Nasıl Takas Edilir?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'de Dikenler Nasıl Yakılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring Hakkında Bazı Detaylar Ortaya Çıktı