MMORPG

Star Wars The Old Republic Geliştirilmeye Devam Edecek

BioWare’in Star Wars: The Old Republic’in gelişimini sona erdirmek gibi bir planı yok. Hikaye, Legacy of the Sith genişlemesinin yayınlanmasından sonra devam edecek. Gelecek ay Star Wars: The Old Republic onuncu yaş gününü kutlayacak. Görünüşe göre bu MMORPG’nin önünde muhtemelen uzun yıllar var. Projenin yaratıcı direktörü Charles Boyd tarafından PC Gamer’a verilen röportajdan bu tür sonuçlar çıkarılabilir.

Bir röportajda Boyd, BioWare’in Star Wars: The Old Republic’in gelişimini sona erdirme planı olmadığını belirtti. Bu MMORPG’de kendisinin ve ekibinin anlatacak çok sayıda yeni hikayesi olduğunu garanti ediyor. Diğer şeylerin yanı sıra oyunun geleceğiyle ilgili endişeler ortaya çıktı, çünkü mevcut hikaye bir tür finale doğru gidiyor gibi görünüyor. Yakında çıkacak olan Legacy of the Sith eklentisinde ana düşman, oyundaki en tanınmış kötü adam olan Darth Malgus olacak. Boyd, bu genişlemenin hikayesinin sonu olmayacağını ve sonraki hikayelerde de geri döneceğini garanti ediyor.

Bu nedenle, BioWare’in halihazırda başka bir genişleme planladığı varsayılabilir. Charles Boyd, Legacy of the Sith’in Darth Malgus ile ilgili bazı önemli konuların doruk noktası olabileceğini inkar etmiyor.

Eklemenin bu yılın sonunda başlaması bekleniyor. Legacy of the Sith, yeni gezegenler ve savaş ve karakter geliştirme sistemlerinde sayısız iyileştirme sunacak.

Yaklaşan genişleme yalnızca yeni içerik sunmakla kalmayacak, aynı zamanda eski öğeleri de değiştirecek. Sınıf sistemini ortadan kaldıracak, onların yerine dövüş tarzları koyacak. Bu önemli çünkü her meslek farklı maceralar sunuyordu. Artık örneğin bir kaçakçının hikayesini ödül avcısı olarak oynamak mümkün olacak. Yeni çözüm ayrıca karakter gelişiminde daha fazla özgürlük sağlayacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Black Desert Mobile

Black Desert Mobile'ın yeni sınıfı Solaris oyuna ekleniyor

MMORPG

Disney ve Tencent, Avatar MMORPG'yi duyurdu

New World

Gold Dupe Bug Nedeniyle New World'ün Oyuncudan Oyuncuya Takasları Tekrar Devre Dışı Bırakıldı

New World

Oyuncular Artık New World'den Ayrılmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring Hem Kalite hem de Performans Modlarına Sahip Olacak