Battlefield 2042

Battlefield 2042 Erken Erişim Lansman Zamanı Açıklandı

Battlefield 2042 Erken Erişim Lansman Zamanı Açıklandı. Battlefield 2042 erken erişim lansman saatleri açıklandı ve Gold ve Ultimate sürümlerinin sahipleri sadece birkaç saat içinde oyunun keyfini çıkarabilecekler.

Battlefield 2042 ön yüklemesi artık mevcut. Ancak, oyuna erken erişimi olan kişilerin oyunu ne zaman erişebilecekleri sorusu devam ediyor. DICE, tam olarak ne zaman oynanabileceğini açıkladı.

Oyunun iki sürümünden biri olan Ultimate Edition veya biraz daha ucuz olan Gold sürümünden birini önceden satın alırsak erken erişim elde edebiliriz. EA Play Pro aboneleri de bu fırsatı yakalar. Oyunun yayınlanmasından birkaç gün önce erişime ek olarak, bir avuç dijital ekstra da alıyoruz.

Battlefield 2042 Erken Erişim – ne zaman başlıyor?

Battlefield 2042 sunucularına erken erişim, tüm platformlarda 12 Kasım’da başlayacak. PlayStation ve Xbox’ta PT 3’te oynayabileceksiniz, PC sahipleri ise birkaç saat daha beklemek zorunda kalacak.

Konsollarda aktif bir EA Play aboneliği olanlar, bugün Türkiye saatiyle 19:00’da 10 saatlik deneme sürümüne erişmeye başladılar. PC kullanıcıları yarına kadar beklemeli. Battlefield 2042’nin diğer tüm oyuncular için çıkışı bu yıl 19 Kasım’da PS4, PS5, Xbox One ve Series X|S ve PC’de gerçekleşecek.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Battlefield 2042

Battlefield 2042, tüm serinin ücretsiz oynanmasına neden olabilir

Halo Infinite

Halo Infinite'in oyun içi mağazasında fiyatlar düşecek

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Nişancı Oyunu

Serious Sam: Siberian Mayhem Yeni Fragman ve Çıkış Tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Battlefield 2042’nin Yeni Fragmanı Yayınlandı