Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Skyrim

Skyrim: Anniversary Edition Bugün Piyasaya Sürüldü; Çoğu Oyuncu Memnun

Skyrim: Anniversary Edition Bugün Piyasaya Sürüldü ve Çoğu Oyuncu Memnun. Bugün, The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition, orijinalin 10. yıldönümü vesilesiyle piyasaya sürüldü. Steam’deki oyuncu incelemelerinde Bethesda’nın üretimi hakkında olumlu görüşler hakim.

Bugün, Bethesda Softworks’ten ikonik Skyrim’in piyasaya sürülmesinden bu yana geçen on yılı kutlamak için piyasaya sürülen The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition’ın çıkışını kutluyor. Yıldönümü Sürümü, bağımsız bir oyun olarak veya Özel Sürüm için bir yükseltme olarak satın alınabilir. Yıldönümü Sürümü’ndeki yeni özellikler şunları içerir: Ek hikaye içeriği, üç resmi genişletmenin yanı sıra Creation Club hizmetinden bir ton hayran değişikliği.

Oyun, Steam de dahil olmak üzere çeşitli platformlardaki mağazalarda zaten mevcut ve şimdiye kadar, genişletilmiş içerikle yenilenmiş renklerle on yıllık bir oyun için çok iyi derecelendirildi. Şu anda, 695 oyuncu incelemesinden %92’si Skyrim Anniversary Edition’ı olumlu olarak değerlendirdi (bu da ona “çok olumlu” bir tepki veriyor).

Ancak, bunlar tek görüş değil; Bazı oyuncular, Creation Club modderlerinin çalışmaları kapsamında oyunu oynamak için Bethesda’ya ödeme yapmak zorunda kalmaktan şikayet ediyor. Sıkça bahsedilen dezavantajlar arasında şunlar yer alır: Geniş açılı monitörler için destek eksikliği ve balık tutma ve hayatta kalma modu ile ilgili sorunlar.

TES 5: Skyrim Anniversary Edition PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S’de mevcuttur.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Rol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Eşyaları Vurgulama

RehberRol Oyunu

Red Dead Redemption 1'i ne kadar sürede bitirebilirsin?

Elden RingRehber

Elden Ring Cookbooks Nasıl Kullanılır?

AksiyonRol Oyunu

Atlas Fallen PC Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
En İyi Açık Dünya Oyunları – 2021