Haber

Beklenen İki Muhteşem Oyun Gecikecek

Blizzard’ın şu an geliştirmekte olduğu ve çok sayıda hayranı olan iki oyununun piyasaya çıkışı gecikecek. Hayranlarını üzen gecikme haberleri Blizzard tarafından paylaşıldı. Blizzard’ın iki popüler oyununın piyasaya çıkışı beklediğinizden uzun sürebilir.

Diablo 4 ve Overwatch 2 Gecikmeli şekilde piyasaya sürülecek. Blizzard, Diablo 4 ve Overwatch 2’nin çıkışını erteliyor. Bu muhtemelen şirketin son zamanlardaki sorunlarının bir sonucu.

Blizzard, Diablo 4 ve Overwatch 2 lansmanlarının erteleneceğini duyurdu. Her iki oyunun da yaklaşık çıkış tarihi almadığını düşünürsek bu oldukça şaşırtıcı bir haber. Yaratıcılar, durumu Blizzard’daki kargaşa ve şirket yönetiminin değişmesiyle açıklıyor.

Yakın zamana kadar Diablo IV’ün 2023’te, Overwatch 2’nin ise 2022’nin ikinci çeyreğinde çıkabileceği tahmin ediliyordu. Ancak şimdi bir şey tahmin etmek zor. İkonik hack ‘n’ slash serisinin hayranları, klasik Diablo II’nin yakın zamanda piyasaya sürülen remaster’ına razı olmak zorunda. 2022 baharında, sırayla, Blizzard’ın nişancı oyunu hayranları, Overwatch League’in yeni sezonunda 5v5 oyunlarının bir önizlemesini alacaklar.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Haber

Sony, Microsoft'un Call of Duty'i PlayStation'dan Kaldırmamasını Umuyor

Haber

Microsoft, Activision Blizzard'ı 68,7 milyar dolara satın alıyor

Haber

COD: Vanguard Geliştiricisinden Activision Blizzard Skandallarına Atıf

Diablo 4

Diablo 4 İle İlgili Yeni Bilgiler Bu Ay Sonuna Doğru Ortaya Çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Lost Ark Kapalı Beta Yarın Başlıyor; İşte Son Fragman