Moba

Gelecek yamada League of Legends’ın PBE sunucusuna yeni Mücadeleler geliyor

Meydan okumalar, alışık olabileceğiniz tek ve bitmiş başarı sistemlerinden biraz farklıdır. Demir’den Usta’ya kadar bireysel zorlukların seviyesini yükseltebilirsin.
Sunucuda en çok pentakill’e sahip kişi olarak bilinmek istediyseniz, bu sizin şansınız.

Görevlerin profilinizde kendi sekmeleri vardır. Ayrıca diğer oyuncuları da arayarak Mücadelelerinin ilerlemesini kontrol edebileceksiniz.

Soldaki büyük kristal, sistemdeki genel ilerlemenizi takip eder. Rütbe attığınız her meydan okuma, toplam puanınızı artırır ve zamanla kristaliniz, tahmin ettiğiniz gibi Demirden Meydan Okuyucuya dönüşür.

Kristalinizin altındaki beş çubuk, beş zorluk kategorisini temsil eder. Kategoriler, genel ilerlemeniz ve bireysel zorluklarınız arasında bir orta yol olup, oyunun belirli yönleriyle birlikte büyümenizi izlemenize olanak tanır. Tabi ki onlar da rütbe atlıyorlar.

  • Hayal gücü (Imagination): Modlar ve yenilikçi oyunlar, bu kategoriyi hayal etmeye cesaret edenler için bir yuva haline getiriyor.
  • Uzmanlık (Expertise): Rakiplerinizi ustaca ezmek bu kategoride büyük kazanmanın yolu.
  • Ekip Çalışması ve Strateji (Teamwork & Strategy): Vadi’ye hükmetmek için ekibinizle birlikte çalışmak burada odak noktasıdır.
  • Veterancy: Öldürme, kazanılan altın ve diğer istatistiklere ömür boyu büyük sayılar koymak bu kovayı güçlendirmeye yardımcı olacaktır.
  • Koleksiyon (Collection): Adında var. Kozmetik toplamak ve yağmalamak buradaki barları dolduruyor.

Meydan Okumalar sekmesinde, herhangi bir meydan okumayı adına veya izlediği ölçütlere göre bulmanızı sağlayan bir arama çubuğu vardır. Ayrıca, her kategorideki mücadeleleri gruba göre filtreleyebilirsiniz, örneğin, Imagination’da ARAM, en son sıralanan veya mevcut katman.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Rol Oyunu

Watch Dogs: Legion artık güncelleme almayacak

Among Us

Among Us'a Arkadaş Listesi Özelliği Geliyor

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Apex Legends

Apex Legends Dark Depths etkinliği yeni Arena haritası, kozmetikler ve daha fazlasını getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Skyrim: Bow Of Shadows Nasıl Bulabilirsin?