AksiyonMacera

Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall genişletilmiş bir oynanış videosu yayınlandı

Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall genişletilmiş bir oyun videosu aldı. Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall uzun bir oynanış videosu yayınladı. Aksiyon-macera oyunu PCVR’ye geliyor ve oyuncuların Nighthaunt ordularıyla savaşmasını sağlayacak. Carbon Studio, yeni çıkacak olan aksiyon-macera VR başlığı Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall’ın oynanışını gösteren yedi dakikalık bir video paylaştı. İlk genişletilmiş görünüm, oyunun Steam VR, Viveport ve Oculus’ta 17 Kasım’daki lansmanından önce geliyor.

Hayranlara bulmacalar, bazı ürkütücü ortamlar ve yakın dövüş savaşlarını içerecek bir deneyim görüntüleri verildi.

Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall oynanış videosunu haberin başından izleyebilirsiniz.

Video, Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall’ın ilk seferini, bir Lord Arcanum’un imzası olan havadar elleriyle temsil edilen oyuncu Ölüm diyarına girerken gösteriyor. Fırtına büyüsü savaşçısı, tarikatın kayıp ruhlarını geri getirmek için tarikatını gölgelerle dolu diyarın derinliklerine götürmek gibi görkemli bir amacın yükünü taşıyan Sigmar’ın Stormcast Eternals’ından biridir.

Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall, oyuncuları güvenilir (ve yükseltilebilir) yakın dövüş silahlarını kullanarak Nighthaunt’taki düşmanlarla savaşmaları için bir arayışa gönderecek. Başlığın VR doğası, rakipleriniz için kıyameti hecelemek için çevrenizi kullanmak veya o anda size saldıranları doğrudan yakalamak dahil ancak muhtemelen bunlarla sınırlı olmamak üzere, kullanıma hazır daha fazla dövüş stratejisine izin verir. Geliştiriciler ayrıca yaklaşmakta olan saldırıları savuşturma seçeneğini de eklediler ve bazı jest tabanlı büyüler geliştirdiler. Düşmanları yakalayıp parçalamaktan bile söz ediliyor.

Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall 17 Kasım’da çıkacak. Oyun Steam VR, Viveport ve Oculus’ta mevcut olacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Macera

Prey, Kaç Dakikada Bitirilebilir?

Path of Exile

Path of Exile: Sentinel Genişlemesi Duyuruldu

Dying Light 2

Dying Light 2'nin Yeni Game Plus modu bu hafta çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Skyrim: Bow Of Shadows Nasıl Bulabilirsin?