Açık DünyaAksiyon

GTA Trilogy Definitive Edition tam bir karmaşa

GTA Trilogy Definitive Edition bir karmaşa. The Grand Theft Auto: The Trilogy, Cyberpunk 2077’yi korkutmaya yetecek kadar hata ve aksaklıkla dolu. Bu hafta piyasaya sürülen ve Rockstar’ın web sitesinden satın alma bağlantılarını kaldırmasının ardından şu anda satın alınamayan oyun, grafik hatalarıyla dolu. Oyuncular bu sorunları ve kasıtsız olarak komik olan diğer sorunları sosyal medyada listeliyor ve inançsızlıklarını, eğlencelerini ve kafa karışıklıklarını paylaşıyorlar.

İnsanların Rockstar’ın üç klasik oyununun yüksek çözünürlüklü yeniden yapımlarıyla ilgili çeşitli sorunlar bulmaya başlaması uzun sürmedi. Oyuncular, kör edici yağmur efektlerinin, görünmez köprülerin, spontane kan havuzlarının, gülünç kamera açılarının, oyunun orijinal versiyonlarındaki şüpheli değişikliklerin ve çok daha fazlasının görüntülerini yakalıyor. Çoğunlukla bu sorunlar, insanların onu çalıştırmasını engellemedi, ancak piyasaya sürülmesinin bu kadar erken olması iyiye işaret değil.

Oyuncuların bildirdiği garip bir şey, şehir işaretlerinin ve bazılarının oyunun yükseltmesinin bir insan yerine otomatik bir program tarafından yapıldığını öne sürdüğü diğer posterlerin sık sık yanlış yazılmasıdır. GTA San Andreas’taki bir Meksika restoranı artık örneğin enchiladas yerine “enchilaoas” satıyor. Benzer şekilde, bir araba tamircisi, gearboxes yerine “bearboxes” için onarımlar sunar.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

AksiyonMaceraRol Oyunu

Dragon Age: The Veilguard'a İlginç ve Detaylı Zorluk Seçenekleri Eklendi

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars: Bounty Hunter Remake Geliyor

AksiyonStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws İçin Önceden Hazırlanmış Bir Fragman Sızdı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA Online’da Stat (Durum) İstatistiklerini Artırma