MMORPG

Hayranları Üzen Haber: Aralık’a Ertelendi

Final Fantasy XIV: Endwalker Aralık’a Ertelendi. Square Enix, Final Fantasy XIV Online için Endwalker DLC’nin çıkışının Aralık ayının başlarına ertelendiğini duyurdu. 2013 model oyun Final Fantasy XIV: Online için en son genişleme olan Final Fantasy XIV: Endwalker iki hafta ertelendi. DLC, 7 Aralık’ta PS4, PS5 ve PC için satışa çıkacak. Gecikmenin nedeni, takımın son rötuşta karşılaştığı sorunlardan kaynaklanıyor.

Oyunu ön sipariş verenler maceralarına dört gün önce – 3 Aralık 2021’de başlayabilecekler. Anlaşmayı tatlandırmak için bir sürüm fragmanı hazırlandı ve oyunun yayınlanmasından kısa bir süre sonra başlayacak olan güncellemeler hakkında bir avuç bilgi ortaya çıktı.

6.01 Yaması 21 Aralık’ta ortaya çıkacak ve oyunculara Pandeamonium baskınının ilk bölümünü sağlayacak. 4 Ocak’ta yapılması planlanan 6.05 Güncellemesi, yukarıda bahsedilen baskının Savage versiyonunun, yeni eşyaların ve daha yüksek Allagan Tomestones’un piyasaya sürülmesini sağlayacak.

Daha fazla bilgi, en son “yapımcıdan gelen mektupta” bulunabilir.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

HaberMMORPG

WoW: The War Within Ne Zaman Çıkacak?

HaberMMORPG

Final Fantasy VII Ever Crisis ve Monster Hunter İşbirliği Yayında

MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring: Fiyatlar ve Paket Özellikleri