MMORPG

Hayranları Üzen Haber: Aralık’a Ertelendi

Final Fantasy XIV: Endwalker Aralık’a Ertelendi. Square Enix, Final Fantasy XIV Online için Endwalker DLC’nin çıkışının Aralık ayının başlarına ertelendiğini duyurdu. 2013 model oyun Final Fantasy XIV: Online için en son genişleme olan Final Fantasy XIV: Endwalker iki hafta ertelendi. DLC, 7 Aralık’ta PS4, PS5 ve PC için satışa çıkacak. Gecikmenin nedeni, takımın son rötuşta karşılaştığı sorunlardan kaynaklanıyor.

Oyunu ön sipariş verenler maceralarına dört gün önce – 3 Aralık 2021’de başlayabilecekler. Anlaşmayı tatlandırmak için bir sürüm fragmanı hazırlandı ve oyunun yayınlanmasından kısa bir süre sonra başlayacak olan güncellemeler hakkında bir avuç bilgi ortaya çıktı.

6.01 Yaması 21 Aralık’ta ortaya çıkacak ve oyunculara Pandeamonium baskınının ilk bölümünü sağlayacak. 4 Ocak’ta yapılması planlanan 6.05 Güncellemesi, yukarıda bahsedilen baskının Savage versiyonunun, yeni eşyaların ve daha yüksek Allagan Tomestones’un piyasaya sürülmesini sağlayacak.

Daha fazla bilgi, en son “yapımcıdan gelen mektupta” bulunabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Black Desert Mobile

Black Desert Mobile'ın yeni sınıfı Solaris oyuna ekleniyor

MMORPG

Disney ve Tencent, Avatar MMORPG'yi duyurdu

New World

Gold Dupe Bug Nedeniyle New World'ün Oyuncudan Oyuncuya Takasları Tekrar Devre Dışı Bırakıldı

New World

Oyuncular Artık New World'den Ayrılmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
İncelemelerden Bir Oyun Daha Başarıyla Çıktı