AksiyonHack & Slash

Lost Ark Kapalı Beta Yarın Başlıyor; İşte Son Fragman

Lost Ark Kapalı Beta Yarın Başlıyor. Yayınlanan son fragmanı habere ekliyoruz. Lost Ark kapalı beta yaklaşıyor. MMO ve hack ‘n’ slash kombinasyonu 4 Kasım’dan itibaren test edilebilecek.

Uzun zamandır beklenen Lost Ark’ın çıkış tarihi 2022’nin başı olarak belirlendi. Ancak şimdiden 4 Kasım’da seçilenler ve ön prömiyer paketlerinden birini satın alanlar oyunun kapalı betasında yer alacak.

Amazon Games bu vesileyle, diğerlerinin yanı sıra “sinematik” bir kamerayla sunulan oyun görüntülerini gösteren bir fragman hazırladı. Normal bir oyun sırasında, her tipik hack n’ slash oyununda olduğu gibi, elbette izometrik görünümde oynanacaktır.

Kapalı beta, 4-11 Kasım arasında gerçekleşecek. Founders paketlerinden birini satın alanlara veya oyunun resmi web sitesine kaydolduktan sonra geliştiriciden bir kod alacak kadar şanslı olan oyunculara erişim verilecek.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberV Rising

V Rising'de Nasıl Daha Fazla Eşya Taşıyabilirim?

AksiyonV Rising

V Rising'de Coarse Thread nasıl bulunur?

AksiyonRehberV Rising

V Rising Copper Ore nasıl bulunur?

AksiyonV Rising

V Rising'de Whetstones nasıl bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Lost Ark Avrupa Ne Zaman Çıkıyor?