Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Çok Oyunculu Nasıl Oynanır?

Age of Empires 4: Çok Oyunculu Nasıl Oynanır? Age of Empires 4, son oyundan bu yana 16 yıl geçmiş olan serinin en son bölümüdür. Kampanya, Çatışma ve Savaş Sanatı gibi oyuncuların katılabileceği çok sayıda mod vardır. Yine de bazılarımız için çok oyunculu modda başkalarıyla savaşa gitmek çok daha eğlenceli.

Bu kılavuzda, başkalarına veya yapay zekaya karşı nasıl çok oyunculu oynanacağını açıkladık.

Çok Oyunculu Nasıl Oynanır?

Her şeyden önce, Age of Empires 4’ü açtıktan sonra, çeşitli çok oyunculu oyun modlarıyla başlamak için ‘Multiplayer’ı tıklayın.

Diğer Oyunculara Karşı

Diğer oyunculara karşı savaşmak için menüden ‘Oyunculara Karşı’ seçeneğini seçin. Şimdiye kadar, oynanabilecek yalnızca bir Standart oyun modu var. Bunu takiben, oyuncular 4v4’e kadar 1v1’de oynamak isteyip istemediklerini seçebilirler. Hangi modu oynamak istediklerini seçtikten sonra, bir maç aramaya başlamak için ‘Oyun Ara’yı tıklayabilirler.

A.I.’ye karşı

Oyuncular henüz başkalarına karşı oynamaya hazır hissetmiyorlarsa, yapay zekaya karşı çıkarak pratik yapabilirler. ilk. A.I. takımlar sadece 2v2’de 4v4’e kadar oynanabilir, yani oyuncuların başka bir yapay zekası olacaktır. müttefik takım yanlarında oynuyor.

Ek olarak, A.I.’nin zorluğu. değiştirilebilir; Kolay, Orta, Zor veya En Zor olabilirler.

Ranked

Dereceli henüz tam olarak hazır değil. Oyuncular, Age of Empires 4 çok oyunculu menüsünde fareyi bu öğenin üzerine getirerek, dereceli oyunların yolda olduğunu gösteren ‘Yakında’ ifadesini görecektir. Mod kullanıma sunulduğunda, oyuncuların daha yüksek bir sıralama için rekabetçi bir şekilde maçlara katılabileceklerini varsayıyoruz. Daha fazlasını öğrendiğimizde bu alanı güncelleyeceğiz.

Custom

Oyuncular, arkadaşlarına karşı savaşmak isterlerse özel eşleşmeler oluşturabilirler. Oyuncular ‘Özel’i tıklayarak başka birinin maçını bulup katılabilir veya kendi maçlarına ev sahipliği yapabilir. Ev sahipliği yaparken, diğer oyuncular oyuna davet edilebilir. Ardından yapay zeka eklemek, gözlemcilere izin vermek, lobiyi herkese açık veya özel yapmak ve haritayı tamamen değiştirmek için başka seçenekler de var.

Observe

Birlikler henüz savaşa hazır değilse, oyuncular bunun yerine menüden diğer çok oyunculu maçları izlemeyi seçebilirler. Gözlemle’yi tıkladığınızda, aralarından seçim yapabileceğiniz diğer eşleşmelerin bir listesi olacaktır. Neden diğer tekniklerden öğrenmek için biraz zaman ayırmıyorsunuz?

Artık çok oyunculu oynama ve mevcut çeşitli modlar hakkında her şeyi bildiğinize göre, birlikleri toplamanın ve bazı hızlı maçlara girmenin veya arkadaşlarınıza karşı savaşmanın zamanı geldi. Burada Age of Empires 4’e nasıl başlayacağınızla ilgili daha fazla ipucumuz var. Temel olarak, mümkün olan en iyi savunmaya sahip olmak için kaynakları toplamayı ve bol miktarda taş toplamayı unutmayın!

Age of Empires 4 Rehberleri
Age of Empires 4 Rehberleri
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Rol Oyunu

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?

PCRehber

Termal macun nasıl uygulanır?

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Strateji

Yüzüklerin Efendisi: Kart Oyunu gözden geçirilmiş yeni versiyonla yeniden yayınlanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Age of Empires 4, Steam Tarihindeki En İyi RTS Çıkışını Yaptı