Aksiyon

Max Payne 3’ün Xbox için geriye dönük uyumlu başka bir oyun olduğu dedikoduları dolaşıyor

Max Payne 3’ün Xbox için geriye dönük uyumlu başka bir oyun olduğu söylendi. Max Payne 3’ün Arapça Xbox mağazasında görülmesi, oyunun çok yakında Xbox Geriye Dönük Uyumluluk programına ekleneceğini gösteriyor. Dün, eski Xbox pazarına bir sürü yeni oyunun eklendiğini bildirdik, bu da genellikle bu tür oyunların Xbox Geriye Dönük Uyumluluk programı aracılığıyla Xbox Series X|S konsollarına geldiğini gösteriyor.

Listede yer alan oyunlardan bazıları Rockstar’ın Max Payne 1 & 2’si. Bunlar bizim favori oyunlarımızdan bazıları ve geri geldiklerini görmekten mutlu olsak da serideki üçüncü oyunun olmaması bizi üzmüştü. Şimdi listeye dahil edilmiştir.

Ancak Max Payne 3 listede olmamasına rağmen Geriye Dönük Uyumluluk üzerinden gelecek gibi görünüyor. Bugün Xbox oyuncuları, Max Payne 3’ün Suudi Arabistan’daki Xbox Marketplace’te göründüğünü tespit etti. Tabii ki bu, Max Payne 3’ün Xbox’taki Geriye Uyumluluk programına gerçekten eklendiğinin bir teyidi olmaktan çok uzak, ancak kesinlikle böyle bir şeyin çok yakında olabileceğine dair bir ipucu.

Xbox’ın yeni konsollara gelecek eski oyunlar hakkında konuşmak için mükemmel bir yer olan 20. yıl dönümü etkinliğine ev sahipliği yapacağı 15 Kasım 2021 Pazartesi günü, bir sonraki Xbox Geriye Uyumlu oyunlar grubu hakkında daha fazla şey duymayı umuyoruz.

May Payne 3, 2012’de piyasaya sürüldü. Popüler üçüncü şahıs nişancı serisinin son oyunu.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
AksiyonRehberV Rising

V Rising'de Nasıl Daha Fazla Eşya Taşıyabilirim?

AksiyonV Rising

V Rising'de Coarse Thread nasıl bulunur?

AksiyonRehberV Rising

V Rising Copper Ore nasıl bulunur?

AksiyonV Rising

V Rising'de Whetstones nasıl bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring, PS4’te Çok İyi İş Yapıyor