Nişancı Oyunu

Rainbow Six: Extraction Yayınlanmaya Hazır

Rainbow Six: Extraction son sürüme erişti ve sonunda yayınlanmaya hazır.
Ubisoft, taktik ağ nişancısı Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction’ın altın değerinde olduğunu duyurdu. Bu, oyunun tamamlandığı ve seri üretime gönderilebileceği anlamına gelir.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction’ı bekleyen taktiksel çevrimiçi nişancı hayranları için iyi bir haber duyduk. Bugün, Ubisoft Twitter’da bu oyun üzerindeki çalışmaların tamamlandığını duyurdu. Bu da basıma gidebileceği anlamına geliyor ve 20 Ocak 2022’de yapılması planlanan çıkışın daha erkene alınması gerekiyor. PC, PlayStation 4, PlayStation 5’in yanı sıra Xbox One, Series S ve Series X’te piyasaya sürülecek.

Twitter’dan verilen bilgi aşağıdaki gibidir;

“Gone Gold” nedir?

Bunu bu tür oyun çıkışlarından önce sık sık duyarsınız. Eğer yabancı medya takip ediyorsanız “Gold” kelimesiyle çok sık karşılaşmışsınızdır. Peki bir oyunun “Gone Gold” olması ne anlama geliyor?

“Gone Gold” ifadesi, yayıncının mağazalara gönderilmek için yeterince iyi olduğunu belirlediği oyunun bir versiyonu olan “Gold Master” teriminden geliyor. Yani bir oyun “Gold olduğunda”, oyundaki geliştirmenin yapıldığı ve oyunun satılmaya hazır olduğu anlamına gelir.

Rainbow Six: Extraction bekleyen hayranlara duyurulur.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2'de Facet of Generosity Nasıl Edilir?

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Destiny 2HaberNişancı Oyunu

Destiny 2'nin Gelecek Yılı Vampir Avı ve Sevilen Bir Konumu Oyuna Ekleyecek

Nişancı OyunuRehber

CS:GO'da FPS Nasıl Gösterilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Halo Infinite çok oyunculu betanın PC’de Hilecileri ortaya çıktı