Valheim

Valheim’da Yeni Zorluk Düzeyleri Sadece Yayınlandıktan Sonra; Daha Fazla Güncelleme Detayı Ortaya Çıktı

Valheim’da Yeni Zorluk Düzeyleri Sadece Yayından Sonra; Daha Fazla Genişletme Açıklandı. Valheim yeni bir yama aldı ve Iron Gate’deki geliştiriciler, gelecekte oyuna gelecek olan ilgi çekici yerler hakkında biraz bilgi verdi.

Valheim artık yılın başındaki kadar popüler olmasa da, Iron Gate’in Nordic hayatta kalma oyunu hala birçok oyuncuyu cezbetmektedir. Geliştiriciler, Steam’de dün yayınlanan 0.205.5 yamasının da kanıtladığı gibi, oyunu sürekli olarak geliştiriyorlar.

Yama, çeşitli düzeltmeler içeriyor (örneğin, menzilli silahlarla vurulduktan sonra uyanmayan uyuyan canavarlarla ilgili), ancak aynı zamanda yeni içerik de ekliyor. Bataklıklarda yeni haşereler var. Bunlar sadece Vikingler için yeni bir meydan okuma sağlamakla kalmıyor, sağladıkları malzemeler başka bir eşya (muhtemelen Steam’deki duyuruda da bahsedilen zırh) üretmemizi sağlayacak. Iron Gate ekibi, bu noktada pek bir şey ortaya çıkmasa da gelecek için planlar da paylaştı. Bir kez daha Valheim’a gelen daha büyük güncellemelerden söz edildi. Mistlands, kendi adını taşıyan sisle kaplı bölgeyi tanıtacak, bir sonraki, henüz isimlendirilmemiş genişleme ise dağ mağaralarını sunacak.

Valheim için geliştirme planları hakkında bilgiler, geliştiricilerle yakın zamanda yapılan bir Soru-Cevap oturumu sırasında da açıklandı. Reddit’teki kullanıcılar, Iron Gate’e hem küçük hem de çok önemli çeşitli konular hakkında sorular sordu. Örneğin, 1.0 sürümünün çıkışından önce gerçekleşmesi pek olası olmasa da Valheim’ın zorluk değiştirme seçeneği alabileceğini öğrendik. Geliştiricilerin daha büyük bir meydan okuma arayan kullanıcılar için bir şeyler hazırlaması ihtimali var. Mistlands’in çıkış tarihinden de (veya daha doğrusu eksikliğinden, çünkü güncelleme çalışmaları devam etmekte olduğundan), okyanus biyomunun dengesi, alternatif zırh yükseltmelerinden ve Yggdrasil ağacıyla ilgili planlardan da bahsedildi.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Rol Oyunu

Watch Dogs: Legion artık güncelleme almayacak

Among Us

Among Us'a Arkadaş Listesi Özelliği Geliyor

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Apex Legends

Apex Legends Dark Depths etkinliği yeni Arena haritası, kozmetikler ve daha fazlasını getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mass Effect: Legendary Edition Game Pass’te Çıkabilir