Elden Ring

Elden Ring, PS4’te Çok İyi İş Yapıyor

Elden Ring, PS4’te Çok İyi İş Yapıyor. Elden Ring’in PS4’te önemli bir performans sorunu yok. From Software’in oyunu çoğu zaman 30 fps oynanabilyor.

Elden Ring’in son nesil konsollarda kötü çalışacağından endişeleniyorsanız, youtuber Lance McDonald tarafından hazırlanan bu görüntü sizi rahatlatacaktır. Software’in en son çalışmasından, uçsuz bucaksız bir dünyayla övünmesine rağmen, saniyede 30 kareyi sorunsuz bir şekilde sürdürmekte büyük bir sorun yok.

Aşağıdaki görüntü, 2013’te piyasaya sürülen konsol olan PlayStation 4’ün temel sürümünden geliyor. Oyun elbette daha düşük çözünürlükte çalışıyor ve daha kötü grafikler sunuyor ancak bu sayede sabit 30 fps’yi koruyor.

Ne yazık ki, From Software oyunlarında muhtemelen zaten bir standart olan sorun kare hızında yani oyun kare kaybetmediğinde bile görüntüde takılmalar olabiliyor. Özellikle büyük çarpışmalarda akışkanlık kaybı oluyor ama bu stüdyonun önceki başarılarını göz önünde bulundurarak muhtemelen bekleniyor (sadece Dark Souls serisindeki veya Bloodborne’daki oyunlara bakın).

Oyunun çıkış tarihi 25 Şubat 2022 olarak belirlendi. Oyun PS4, Xbox One, PS5, Xbox Series X|S ve PC’de görünecek.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Among Us

Among Us'a Arkadaş Listesi Özelliği Geliyor

Haber

Uncharted: Legacy of Thieves Collection'ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Haber

Elden Ring'den 40 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi, Yeni Düşmanlar ve Bosslar Karşınızda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring Hem Kalite hem de Performans Modlarına Sahip Olacak