Aksiyon

SteamWorld Headhunter Duyuruldu

SteamWorld Headhunter Açıklandı. Popüler markanın Image & Form stüdyosunun yeni oyunu SteamWorld Headhunter duyuruldu. Bu sefer co-op moduna odaklanan bir aksiyon macera oyunu göreceğiz.

Image &Form son projesini duyurdu. SteamWorld Headhunter olduğu ortaya çıktı. Bu bir aksiyon macera oyunudur ve SteamWorld markasının 3D olarak yapılacak ilk oyunudur.

Ne yazık ki, geliştiriciler tarafından sağlanan bilgiler son derece sınırlıdır. Oyunun co-op moduna odaklanacağını ve oldukça sıra dışı bir fikir üzerine kurulacağını biliyoruz ancak herhangi bir detay ortaya çıkmadı. Ayrıca geliştiriciler, iki boyutlu grafiklerin terk edilmesine rağmen markanın benzersiz atmosferinin korunmasını sağlıyor.

Bu, geliştiriciler tarafından sağlanan bilgilerin sonu. Ne planlanan çıkış tarihi ne de donanım platformları verilmedi, ancak stüdyonun son yapımlarına bakılırsa PC versiyonu kesin gibi görünüyor.

Marka, geniş tür çeşitliliği ile bilinir. Buna ait oyunlar arasında strateji oyunu SteamWorld Tower Defense, platformcular SteamWorld Dig ve SteamWorld Dig 2, sıra tabanlı oyun SteamWorld Heist ve RPG’yi bulabiliriz. SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech. 3D’ye geçiş, geliştiriciler için birçok yeni olasılık açacaktır, bu yüzden SteamWorld Headhunter’da neler sunacaklarını merak ediyoruz.

Gunk – çıkış tarihi

Image & Form’un üzerinde çalıştığı tek oyunun duyurusu olmadığını belirtmekte fayda var. Stüdyo aynı zamanda The Gunk’ı da geliştiriyor ve yaratıcılar oyunun bu yıl 16 Aralık’ta çıkış yapacağını duyurdular. Oyun aynı anda PC, Xbox One ve Xbox Series X/S’yi vuracak.

Oyunun yeni bir marka olması önemli çünkü takımın SteamWorld’e dahil olmayan son oyunu 2011 mobil oyunu Anthill’di.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden RingRehber

Elden Ring: War Surgeon Seti Nasıl Alınır?

V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Path of Exile

Path of Exile: Sentinel Genişlemesi Duyuruldu

Dying Light 2

Dying Light 2'nin Yeni Game Plus modu bu hafta çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
CoD: Vanguard’da Mermi Yayılımı Oyuncuları Şaşırtıyor