Far Cry 6

Far Cry 6 – Vaas: Insanity DLC Çıkış Tarihi; Roguelite Öğeleri Açıklandı

Far Cry 6 – Vaas: Insanity DLC Çıkış Tarihi; Roguelite Öğeleri Açıklandı. Far Cry 6 için Vaas: Insanity DLC’sinin çıkış tarihini öğrendik. Eklentinin roguelite öğeleri içereceği de ortaya çıktı.

Ubisoft, Far Cry 6’nın ilk genişleme paketi Vaas: Insanity’nin çıkış tarihini duyurdu. Genişletme, tüm donanım platformlarında aynı anda 16 Kasım’da piyasaya sürülecek.

DLC, temel oyunun sunduğundan farklı olacaktır. Far Cry 3’teki kötü adam Vaas olarak oynayacağız. DLC bize bu kötü adamın zihninin bir temsili olan yeni bir açık dünya sunacak. İlginç olan, oyunun roguelite türünden ilham alması, bu da birçok unsurun rastgele belirleneceği anlamına geliyor.

Bu, Ubisoft tarafından sağlanan bilgilerin sonudur, ancak Exophase, DLC’den ek ayrıntıları ortaya çıkaran bir başarı listesi elde etti. Onlardan, her seferinde yeni öğelerin kilidini açarak DLC’yi birden çok kez tamamlayabileceğimiz ve art arda oynanan oyunlar arasında bir miktar ilerlemenin (silahlar ve saklama bölmelerindeki iyileştirmeler gibi) korunacağı sonucuna varılabilir.

Serinin önceki bölümlerindeki kötü adamlara odaklanan iki ekleme daha planlandığını hatırlayın. Far Cry 4’ten bilinen Pagan Min, Ocak DLC’sinde geri dönecek ve Mart ayında Far Cry 5’ten Joseph Seed olarak oynayabileceğiz.

Ücretli DLC’lere ek olarak ücretsiz içerik de bekleyebiliriz. Bu ayın güncellemeleri iki operasyon ekleyecek – Puerta del Eden ve Malagua. Diğer planlar arasında üç çapraz macera daha var. Bunlardan ilki, Danny Trejo’nun konuk olduğu Danny & Dani vs. Herkes olacak. Bu görev kısa süre önce erken yayınlandı ve hızlı bir şekilde kaldırıldı, ancak geri dönüşü için uzun süre beklememize gerek yok. Şubat ayında Rambo: All The Blood’ın çıkışını görecek ve Mart ayında Far Cry ve Stranger Things evrenlerini birleştirecek olan The Vanishing’i oynayacağız.

Far Cry 6, bu yıl 6 Ekim’de PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için piyasaya sürüldü. Oyun ayrıca Google Stadia’da da mevcuttur.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Simülasyon

Cities: Skylines Airports DLC Bugün Geliyor

Rol Oyunu

Watch Dogs: Legion artık güncelleme almayacak

Rol Oyunu

Assassin's Creed serisi için orijinal plan, her şeyin bir uzay gemisinde bitmesiydi

Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2'ye Beş Yıl Boyunca Güncelleme ve Yeni İçerik Garantisi Verildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Far Cry 6 Wingsuit Kullanma