Strateji

Ücretsiz Company of Heroes 3 Alpha Yarın Çıkıyor

Ücretsiz Company of Heroes 3 Alpha Yarın Çıkıyor. Relic Entertainment, Company of Heroes 3 alfa öncesi testlerinin yarın başlayacağını ve 7 Aralık’a kadar süreceğini duyurdu.

Company of Heroes 3 ile ilgilenenler oyunu tekrar ücretsiz olarak deneme şansına sahip olacaklar. Relic Entertainment, halka açık “alfa öncesi” testlerin başladığını duyurdu. Yarın Türkiye saatiyle akşam 20’de başlayacaklar ve 7 Aralık sabah 7’ye kadar sürdürecekler.

Testler çok oyunculu oyunlara ayrılacak. Benzersiz birimlere ve özelliklere sahip olacak ABD veya Wehrmacht kuvvetleri olarak oynayacağız. Bunları İtalya’da belirlenen haritalarda deneyeceğiz, PvP ve yapay zekaya karşı işbirliği de dahil olmak üzere farklı oyun modlarını kontrol edeceğiz.

Testlere erişmek için buradan giriş yapın ve Steam hesabınızla bağlantı kurun. Ardından oyun Valve’in mağazasındaki Kütüphanede görünecektir. Ancak, bir önceki alfada yer almış kişiler buna da “otomatik olarak” katılabilirler.

Company of Heroes 3, II. Dünya Savaşı sırasında geçen taktik RTS serisinin üçüncü bölümüdür. Oynanış, büyük bir bölge haritasında sıra tabanlı operasyonları ve gerçek zamanlı görev yürütmeyi birleştirir. Oyun 2022’de PC’ye gelecek.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
PUBG

PUBG Ücretsiz Oluyor

MMORPG

World of Warcraft Shadowlands Alfası Bu Hafta Başlıyor

Mobil Oyun

Ücretsiz Android Oyunları (Kısa Süreliğine) #4

Rol Oyunu

Android 'De Kısa Süreliğine Ücretsiz Oyunlar #4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
DICE EA, Battlefield’ın puan tablosu ve sesli sohbetinin modası geçmiş özellikler olduğunu düşünüyor