Aksiyon

Dying Light 2: Stay Human PlayStation indirme boyutu ve ön yükleme tarihi sızıntısı

Dying Light 2: Stay Human PlayStation indirme boyutu ve ön yükleme tarihi ile ilgili sızıntılar mevcut. Dying Light 2, PlayStation 5’te birinci gün yaması olmadan yalnızca 21.1 GB ağırlığında olacak. Ön yükleme 2 Şubat 2022’de başlayacak. Techland’in zombi nişancı oyunu Dying Light 2: Stay Human’ın yayınlanmasına hala birkaç ay uzağız ancak oyunun boyutu ve ön yükleme başlangıç ​​tarihi ile ilgili bazı ayrıntılar PlayStation Store veritabanında bulundu.

Güvenilir PlayStation Store sızıntısı olan PlayStation Game Size’ın Twitter’da paylaştığı bilgilere göre Dying Light 2: Stay Human, PlayStation 5’te fazla büyük bir oyun olmayacak. Üstelik ön yükleme, resmi lansmandan iki gün önce başlayacak.

PS5’te Dying Light 2: Stay Human için erken indirme boyutu ve ön yükleme ayrıntıları:
İndirme boyutu: 21.099 GB (birinci gün yaması olmadan)
Ön yükleme başlangıç ​​tarihi: 2 Şubat 2022

İndirme boyutu, özellikle Dying Light 2 gibi devasa bir açık dünya için oldukça düşük görünüyor. Xbox Store’da listelenen indirme boyutu 72 GB’dir ve bu kesinlikle daha gerçekçidir. Evet, PS5’in Kraken teknolojisi etkileyici ve genellikle Sony’nin platformunda oyun boyutları Xbox’a kıyasla daha küçük ama önemli ölçüde daha küçük değil. Genellikle, fark genel olarak yüzde 5-15 civarındadır. Tahmin etmemiz gerekirse oyunun büyük ihtimalle tüm platformlarda 70 ila 100 GB arasında bir ağırlıkta olacağını söyleyebiliriz.

Dying Light 2, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S için 4 Şubat 2022’de resmi olarak çıkış yapacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
AksiyonHaberMacera

Marvel's Spider-Man 2, 11 Milyon Satış Adetini Aştı

AksiyonMacera

Skull and Bones 30 Mayıs - 6 Haziran Tarihleri Arasında Ücretsiz

AksiyonNişancı Oyunu

Yeni Çıkacak Doom Oyununun Adı Belli Oldu Xbox Games Showcase'de Tanıtılacak

AksiyonRehberV Rising

V Rising'de Nasıl Daha Fazla Eşya Taşıyabilirim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dying Light 2 Ne Zaman Yayınlanacak? Çok Beklediniz