Aksiyon

Bully 2’nin Gelişimi Sıkıntılıydı Rockstar Çalışanları Ayrıntıları Paylaştı

Medyada ara sıra Bully 2 ile ilgili söylentiler ortaya çıkıyor. Ancak Rockstar Games çalışanlarına göre oyun 2009’dan beri bir çıkmazda. Yakın gelecekte Bully’nin merakla beklenen devam oyununu görmeyeceğiz. Game Informer ile yaptığı bir röportajda konuya değinen eski Rockstar çalışanlarına göre, oyun en fazla bir veya bir buçuk yıl boyunca geliştiriliyordu ve ardından stüdyo Bully 2’den geliştiricileri dağıtmaya başladı.

Birçok Rockstar New England çalışanı, Max Payne 3 ve Red Dead Redemption gibi projelere yeniden atandı. Hatta bir geliştirici, orijinal olarak Bully 2 için tasarlanmış olan çatlama cam etkisinin, ikisinin ilkinde kullanıldığını bile itiraf etti.

Çalışacak daha az elin yanı sıra, sorun “hiç bitmeyen” bir krizdi. İlk Bully’nin arkasındaki insanlar, bazen işe geç kaldıklarını itiraf ettiler. Zamanla, sorun tırmandı – çalışanlar günde yaklaşık bir kaç saat, daha fazla değilse bile işte oturuyorlardı ve Rockstar’daki yoğun oyun geliştirme dönemi altı haftaya kadar sürebilirdi. Dahası, bir oyunda fazla mesai yapan çalışanlar başka bir projeye transfer edildi ve saatler sonra yine şirkette kaldılar.

Bununla birlikte, Bully 2’deki çalışmaların başlangıcı, neredeyse tüm Rockstar New England stüdyosunun oyun üzerinde çalışmasıyla – 50 ila 70 kişi arasında – umut verici bir başlangıç ​​yaptı. Hatta bir çalışan, bir noktada oyunun 6 ila 8 saat arası eğlence sunan bir oynanabilir versiyonunun mevcut olduğunu itiraf etti. Diğer geliştiriciler, Bully 2 biraz daha fazla ilgi görseydi oyunun iki veya üç yıl içinde yayınlanabileceğini iddia ediyor.

Bildiğimiz gibi, bu olmadı ve Jimmy’nin on yıldan uzun süredir devam eden maceralarının devamı hakkında ortaya çıkan tek şey, youtuber SWEGTA tarafından eski bir Rockstar New England çalışanı ile röportaj yaptığı bir röportaj.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberV Rising

V Rising'de Nasıl Daha Fazla Eşya Taşıyabilirim?

AksiyonV Rising

V Rising'de Coarse Thread nasıl bulunur?

AksiyonRehberV Rising

V Rising Copper Ore nasıl bulunur?

AksiyonV Rising

V Rising'de Whetstones nasıl bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Halo Infinite: Bandana, 5. kafatası (Sessiz Oditoryum) – nerede bulunur?