Strateji

Victoria 3’ün çıkış tarihi muhtemelen 2022’nin sonlarına denk gelecek

Victoria 3 uzun zamandır beklenen bir oyundur. Bu nedenle, oyunun Imperator ile aynı kaderi paylaşmadığından emin olmak için her şey mümkün olduğunca mükemmele yakın olmalıdır. Farkında olmayanlar için, geliştiricilerin bir steam oyununu hangi tarihte yayınlamak için “Duyurulacak” yazdığını söylemenin ilgin. bir yolu var.

Steam’in yaklaşan sürümleri sayfasında, tüm gelecek sürümleri arayabilir ve söz konusu oyuna gelene kadar yaşları kaydırabilirsiniz, çünkü bu sayfa Steam’in arka ucunda bir yerde ayarlanmış dahili çıkış tarihine göre sıralanmıştır. Kesin çıkış tarihi belirlenmiş komşu oyunlar, söz konusu oyunun ne zaman çıkacağı konusunda bize bir fikir verecek ve Victoria 3, 1 Şubat ile 2 Şubat 2022 arasında yayınlanacak oyunların arasında yer alıyor.

Bu birkaç ay önceydi ve oyunun gizli tarihi şimdi 2022’nin sonlarına taşındığından, bunun remi bir bilgi olmadığı görülüyor.

9 aylık bir çıkış penceresi duyurusu, Paradox için norm dahilinde olsa da; Stellaris’te 10 aylık bir boşluk, CK3’te 11 aylık bir boşluk varken, Hearts of Iron gecikmeler nedeniyle en uzun süreye sahipti, Victoria 3’ün yerleşik kurallara uyması pek olası değil.

Victoria 3, Imperator’ın fiyaskosundan sonra Paradox’un yeniden canlanması olacak bir oyundur. Bu, oyunun inanılmaz bir ilk izlenim bırakması gerektiği anlamına gelir ve bunu yapmak için geliştiricilerin oyuna uygulamak için zamana ve topluluk geri bildirimine ihtiyacı vardır. Bu nedenle, oyunun yaklaşık 40 geliştirici günlüğünden sonra piyasaya sürülmesi pek olası değildir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRol Oyunu

Lords of the Fallen 2 Bu Son Baharda Tanıtılacak ve İşte Çıkış Tarihi

Strateji

Dune: Spice Wars çıkış tarihi, oynanabilir gruplar ve daha fazla ayrıntı açıklandı

Age of Empires 4

Age of Empires 4 önümüzdeki hafta güncellenecek, güncelleme detayları yazımızda

Strateji

Starship Troopers: Terran Command Yine Ertelendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Horizon: Forbidden West’ten Önce Frozen Wilds Oynamanız Gerekiyor Mu?