Elden Ring

Dark Souls yaratıcısı Elden Ring’i en iyi Fromsoftware oyunu olarak adlandırdı

Elden Ring, yönetmeni Hidetaka Miyazaki’ye göre FromSoftware’in en iyi oyunu olacak. Souls serisinin babası yaklaşmakta olan oyunu, stüdyonun bugüne kadar yarattığı her şeyin doruk noktası olarak adlandırıyor.

57 gün içinde nihayet Elden Ring oynayabileceğiz. Bazı oyuncular FromSoftware’in yakında çıkacak olan oyununu test etme fırsatına sahip oldular, ancak büyük çoğunluğun – özellikle de PC sahiplerinin – hala sıralarını beklemesi gerekiyor. Çevrimiçi olarak pek çok metin ve video önizlemesi çıktı (aşağıya bakın), ancak sizi Souls serisinin geliştiricilerinden yeni oyuna ikna etmedilerse, belki de babası Hidetaki Miyazaki’nin sözleri olacaktır. Edge dergisine verdiği röportajda, takımının tarihindeki en iyi oyun olacağını belirtti.

Miyazaki ile röportajı okuyabileceğiniz derginin sayısına erişmek için ödeme yapmanız gerekiyor, ancak PCGamesN sayesinde, dev’in kendisinin Elden Ring olarak adlandırıldığını biliyoruz:

Dark Souls serisi ve şimdiye kadar oyunlarımızla yaptığımız her şeyin doruk noktası.

Bunu, bu tür sözlerden sonra muhtemelen herkesin aklına gelecek bir soru izledi. Elden Ring, FromSoftware’in en iyi oyunu mu olacak? Hidetaka Miyazaki, stüdyonun yıllar içinde ne kadar büyüdüğünü vurgulayarak, buradaki sıkıntıları aşmaya çalıştı ama sonuçta cevabı olumluydu.

Her zaman kendimizi aşmaya ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu sadece Elden Ring ile sınırlı değil, elbette tüm oyunlarımız için geçerli. Elden Ring’i ancak bundan sonra yapabileceğimizi söyleyebiliriz; yani bu anlamda, evet, bugüne kadarki en iyi oyunumuz olacağına inanıyorum.

Mevcut oyun videolarına yakından bakan FromSoftware oyunlarının hayranları, Elden Ring’in Souls serisinin yanı sıra Bloodborne ve Sekiro: Shadows Die Twice öğelerini içerdiğini fark etmiş olacaklar. Başka bir deyişle, souls like sevenler için gerçek bir şölen olacak. Elden Ring 25 Şubat 2022’de PC, PS4, PS5, XOne ve XSX|S için çıkacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'deki Shadow of the Erdtree DLC'sine Nasıl Başlarsınız?

Elden RingRehber

Elden Ring Cookbooks Nasıl Kullanılır?

Elden Ring

Elden Ring: Haligtree Secret Medallion'u nerede bulabilirim?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring Trade, Eşya Nasıl Takas Edilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring PS5 indirme boyutu ve ön yükleme tarihi sızdırıldı