Strateji

Cities: Skylines Airports İçin Yeni Bir DLC Duyuruldu

Airports, popüler strateji oyunu Cities: Skylines’ın içeriğini yakında genişletecek olan başka bir DLC. Genişleme, kendi havalimanlarımızı tasarlamamızı ve hava taşımacılığının avantajlarından yararlanmamızı sağlayacak.

Ekonomik strateji oyunu Cities: Skylines’ın hayranları güzel bir şey bekleyebilir çünkü gelecek yıl 25 Ocak’ta oyun Airportsadlı bir genişleme alacak. Paradox Interactive’in duyurusuna göre DLC aynı anda PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak. Tahmin edebileceğiniz gibi yeni içerik havacılık lojistiğine odaklanacak.

Cities: Skylines – Airports, bir geliş salonları ağı aracılığıyla daha fazla binayı birbirine bağlayarak havalimanlarını sıfırdan tasarlamanıza olanak tanır. DLC’nin kilit bir unsuru, yolcuların gözüne girme çabaları olacak. İş ve tatil amaçlı seyahat edenler için tesisler oluşturmak, ek geliştirme seçeneklerinin ve daha büyük makineler satın alma yeteneğinin kilidini açacaktır.

Ayrıca, çalışanların iyi düşünülmüş otobüs ve tren yolları aracılığıyla havaalanına zamanında varabilmeleri için kentsel iletişim hatları oluşturmaya da ihtiyaç vardır.

Warhammer Quest: Silver Tower Ön Kayıt Almaya Başlıyor

Geliştirici Perchang’ın gelecek vaat eden sıra tabanlı mobil strateji oyunu olan Warhammer Quest: Silver Tower, 3 Eylül’deki lansmanından önce Android’de ön kayıt için açıldı. Bu, Warhammer’s Age of Sigmar’da geçiyor ve efsanevi Silver Tower’da savaşmak…

0 comments

Wild Frontier, Vahşi Batıyı Telefonlarınıza Getiren Strateji Oyunu Çıkıyor

Wild Frontier, yarın 3 Mart’ta piyasaya sürülecek olan 37Games’in Vahşi Batı temalı bir RTS oyunudur. Android cihazlar için çıkacak ve isterseniz oyuna şimdi ön kayıt yaptırabilirsiniz. Oyun geliştirme sürecinde yapılan erken erişim dönemlerinde ve ön…

0 comments

Total War: Shogun 2 Steam’de Ücretsiz Olacak, Kaçırmayın

İki Total War oyunu yakın gelecekte Steam’de ücretsiz olacak. İlk olarak Total War: Warhammer II’Yİ haftasonunu ücretsiz oynama fırsatınız olacak, ardından Total War: Shogun 2’yi yaklaşık iki hafta içinde alıp kütüphanenize eklemeniz ücretsiz olacak. Yani…

0 comments
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Simülasyon

Cities: Skylines Airports DLC Bugün Geliyor

Rol Oyunu

Watch Dogs: Legion artık güncelleme almayacak

Strateji

Yüzüklerin Efendisi: Kart Oyunu gözden geçirilmiş yeni versiyonla yeniden yayınlanıyor

Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2'ye Beş Yıl Boyunca Güncelleme ve Yeni İçerik Garantisi Verildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed: Valhalla Güncellemesi Bizi Tüm Oyunu Yeniden İndirmeye Zorlayacak