Haber

Sniper Elite 5 2022’de geliyor, Xbox Game Pass’ta birinci gün oynanabilecek

Rebellion, Sniper Elite 5’in PC, son nesil ve mevcut nesil konsollarda 2022’de çıkacağını doğruladı. Rebellion bugün, popüler franchise Sniper Elite’in 2022’de, oyuncuları Kraken Operasyonunu yok etmek için 1944’ün Fransa’sına götürecek serideki beşinci oyunuyla geri döndüğünü duyurdu.

Oyun PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S dahil olmak üzere tüm büyük platformlarda piyasaya sürülecek. Ayrıca Xbox Game Pass abonelik hizmetine ilk gün ulaşacak ve bu da Game Pass abonelerini kesinlikle mutlu edecektir. Çıkış penceresinin açıklanmasını kutlamak için Rebellion, ikonik öldürme kamerası çekimlerini içeren ve oyunda ziyaret edeceğimiz bazı konumlara daha yakından bakmamızı sağlayan yepyeni bir fragman paylaştı.

Sniper Elite 5’in fragmanı yayınlandı

İşte oyunun ayarı ve hikayesinin kısa bir açıklaması:

“Brittany kıyılarındaki Atlantikwall tahkimatlarını zayıflatmaya yönelik gizli bir ABD Korucusu operasyonunun bir parçası olarak Karl, Fransız Direnişi ile temasa geçiyor. Kısa süre sonra, Müttefikler Avrupa’yı işgal etmeden önce savaşı sona erdirmekle tehdit eden gizli bir Nazi projesini ortaya çıkarıyorlar: Operasyon Kraken. Yüksek rütbeli Nazi subaylarını ortadan kaldırmak ve Kraken Operasyonunu kesin olarak bitirmek Karl’ın görevidir.”

Rebellion ayrıca oyuncuların diğer oyuncuların kampanyasını istila etmesine ve/veya ek yardım için bir oyuncuyu kampanyalarına davet etmesine izin verecek bir PVP özelliği vaat ediyor.

Sniper Elite 5 hakkında daha fazla detayı resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

Warframe, Inaros Prime Erişimi Bütün Platformlar İçin Aktif Edildi

Popüler Online nişancı oyunu Warframe hayranları için, Digital Extremes ltd. ekibi bugün tüm platformlarda Prime Access’i açtı. Bu, PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch’teki Warframe oyuncularının, Inaros Prime Access’in oyunculara çölün öğelerini yönetme yeteneği…

0 comments

Call of Duty: Black Ops Cold War’da En İyi Sniper (Kanas) Silahı

Call of Duty: Black Ops Cold War, keskin nişancılar söz konusu olduğunda birkaç seçeneğe sahiptir, ancak yalnızca biri uzun mesafeli savaşlar için hayranların favorisi haline gelmiştir. Call of Duty: Black Ops Cold War’da keskin nişancılık…

0 comments

Call of Duty: Modern Warfare’de Riley’i Nasıl Alırsınız?

Call of Duty: Modern Warfare Season 3 güncellemesi yayınlandı ve oyuna zengin içerikler eklendi. Her zamanki gibi, bu, Modern Warfare macerasında Alex gibi bazı yeni karakterlerin yanı sıra geçmiş bir Call of Duty oyununun en…

0 comments
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Halo Infinite

Halo Infinite'in oyun içi mağazasında fiyatlar düşecek

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Nişancı Oyunu

Serious Sam: Siberian Mayhem Yeni Fragman ve Çıkış Tarihi

AksiyonSavaş Oyunları

FromSoftware'in Armored Core 6 Çıkışı Yaklaşmış Olabilir, Ekran Görüntüleri ve Bilgi Sızıntısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Halo Infinite’de nasıl hızlı seviye atlanır?