Demon's SoulRehber

Demon’s Souls Boss Rehberi, Bütün Bosslar

Demon’s Souls boss’larını nasıl yeneceğinizi bilmek, kazanmayı garanti etmeyecek ancak hareket setleri ve kalıplarında ustalaşmaya çalışırken size saatler kazandıracak. Özellikle bazıları belirli bir hasara karşı zayıfsa bu avantajınızı onlara karşı kullanabilirsiniz. Aslında hemen hemen hepsinin Demon’s Souls’ta size avantaj sağlamak için kullanabileceği bir tür zayıflığa sahip olduğunu söylemek doğru olur. Ve Demon’s Souls’daki çeşitli patron stratejilerinin yanı sıra, silah seçimi savaşın gidişatında büyük bir fark yaratabilir – kimse yanlış kılıçla hasar vermek için saatler harcamak istemez.

Bu Demon’s Souls boss kılavuzu, 17 bossun hepsini kapsıyor, onları üstlenecek ipuçları ve stratejiler var. Bu boss karşılaşmalarını olabildiğince güvenli bir şekilde atlatmak için bazı kolay taktiklerimiz de var. Unutmayın, bu tür oyunlarda hasar vermek kadar hayatta kalmak da önemlidir.

Bu rehberimizde aşağıdaki bağlantılardan Demon’s Souls bosslarının hepsine tek tek gidebilirsiniz. Özellikle geçemediğiniz boss hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

 1. Phalanx
 2. Tower Knight
 3. Armor Spider
 4. Flamelurker
 5. Dragon God
 6. Fool’s Idol
 7. Maneater
 8. Old Monk
 9. Adjudicator
 10. Old Hero
 11. Storm King
 12. Leechmonger
 13. Dirty Colossus
 14. Maiden Astraea
 15. Peetrator
 16. Old King Allant
 17. King Allant

 

Phalanx

 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Rol Oyunu

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?

PCRehber

Termal macun nasıl uygulanır?

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Demon’s Souls’u Seviyorsanız Bu 10 Oyuna Bir Göz Atın