Haber

Assassin’s Creed Origins, konsollarda 60 FPS yaması alıyor

Ubisoft, muhtemelen PlayStation 5 ve Xbox Series X|S gibi konsollarda “Assassin’s Creed Origins için 60 FPS desteği eklemeyi” düşündüklerini doğruladı. Modern Assassin’s Creed formülünü 2017’de başlatan oyun olan Assassin’s Creed Origins, yakında konsollarda 60 FPS’lik bir artış elde edebilir. Oyun şu anda PlayStation 4 ve Xbox One’ın yanı sıra mevcut nesil konsollar PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’de geriye dönük uyumluluk ile ancak ideal bir deneyim olmaktan uzak sadece 30 FPS’de mevcut.

Neyse ki Ubisoft, oyuncuların konsollarda 60 FPS modunu etkinleştirmesine izin verecek bir yama hazırlıyor gibi görünüyor. Bu yamanın son nesil donanım dahil tüm konsollara gelip gelmediğini görmek ilginç olacak. Dürüst olmak gerekirse, FPS artışının yalnızca PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’de mevcut olacağını düşünüyoruz, tıpkı bu yılın başlarında FPS artışı alan Assassin’s Creed Odyssey için yapılan güncelleme gibi.

Assassin’s Creed Origins’i henüz oynamadıysanız, dürüst görüşümüze göre modern üçlemenin en iyi ikinci oyunu. Odyssey ve Valhalla’dan daha az şişkin ve serideki en iyi kahramanlardan bazılarına sahip olmasına rağmen, üç oyunun en iyisi olan Odyssey’nin oyun döngüsünü tercih ettik.

Abartıdan uzak açık dünya şeyleri olmayan bir Assassin’s Creed oyunu arıyorsanız, Origins tam size göre.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Rol Oyunu

Watch Dogs: Legion artık güncelleme almayacak

Among Us

Among Us'a Arkadaş Listesi Özelliği Geliyor

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Apex Legends

Apex Legends Dark Depths etkinliği yeni Arena haritası, kozmetikler ve daha fazlasını getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed: Valhalla Güncellemesi Bizi Tüm Oyunu Yeniden İndirmeye Zorlayacak