Aksiyon

Star Wars Eclipse’in geliştirme sorunları yaşadığı bildiriliyor

Quantic Dream’in yeni duyurulan aksiyon-macera oyunu Star Wars Eclipse, son söylentilere göre geliştirme sorunları yaşıyor olabilir. Birkaç hafta önce The Game Awards 2021 gösterisinde Quantic Dream, Star Wars Eclipse adlı yepyeni yaklaşan oyunlarını resmen açıkladı. Ne yazık ki, birkaç ayrıntı ve oyunun gerçek bir görünümünden çok bir işe alım reklamına benzeyen bir CGI fragmanından başka bir şey alamadık.

Ayrıca, bir çıkış tarihi veya Star Wars Eclipse’in tam olarak nasıl oynayacağı hakkında hiçbir şey bilmiyoruz, bu da oyunun lansmanından hala çok uzakta olduğunu gösterebilir. Ve söylentilere göre Quantic Dream, oyunun gelişimi ve kadro konusunda sorunlar yaşıyor olabilir. İçeriden bilgi alan Tom Henderson, Star Wars Eclipse’in başlangıçta projeyi Detroit Become Human lehine reddeden Sony’ye sunulan Project Karma adlı bir MMORPG olarak başladığını ortaya koyuyor. Geliştirici daha sonra Karma’daki varlıkları yeniden kullandı ve projeyi Lucas Games’e bir Star Wars oyunu olarak sundu.

Detroid Become Human’ın piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra, Quantic Dream proje için daha fazla kaynak elde etmek için stüdyoyu satmayı düşünüyordu, ancak işyeri sıkıntıları potansiyel alıcıları uzaklaştırdı. Şu anda stüdyonun iddiaya göre oyunun oynanabilir bir versiyonu yok, geliştirmesi 18 aydır devam ediyor. Görünüşe göre sorunlar, çok oyunculu modu desteklemek için iyi ölçeklenmeyen ve çoğunlukla küçük, Detroid Become Human benzeri sınırlı seviyeler için tasarlanmış motora bağlı.

Bu en hafif tabirle makul görünse de, bu iddiaları tıpkı diğer tüm söylentiler veya doğrulanmamış raporlar gibi fazla ciddiye almadan dikkatinizi verin. Oyun daha yeni duyuruldu, bu yüzden belki de herhangi bir sonuca varmadan önce geliştirme durumu hakkında daha somut bilgi beklemeliyiz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Rol Oyunu

Horizon Forbidden West, PS5'inizde 100 GB'a kadar yer kaplayabilir

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Nişancı Oyunu

Serious Sam: Siberian Mayhem Yeni Fragman ve Çıkış Tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft: Sunucuya nasıl katılırım – Çok oyunculu, ipuçları