Halo InfiniteRehber

Halo Infinite: Hileler ve Kodlar

Bu rehber sayfası, Halo Infinite oyununda oynanışı kolaylaştırmak için kodlara ve hilelere sahip olup olmadığını ve Bandana kafatasının nasıl kullanılacağını açıklar. Halo Infinite rehberinin bu sayfasında hile kodlarının oyunda görünüp görünmediğini ve varsa bunların nasıl kullanılacağını öğrenebilirsiniz. Ayrıca, bireysel kafatasları tarafından açılan değiştiricilerin nasıl etkinleştirileceğini de açıklıyoruz.

Halo Infinite sırasında oyunu kolaylaştırmak isteyebilirsiniz, ancak zorluk seviyesini düşürmenin ötesine geçen bir değişiklik bekliyorsanız Ne yazık ki, oyunda örn. güvenlik açığı veya tüm silahlara erişim gibi şeyler yok.

Bu kuralın tek istisnası, oyunda elde edilebilen koleksiyonlardan biri olan Bandana Skull’un gücüdür. Bandana Skull’dan değiştiriciyi etkinleştirmek, sınırsız mühimmat, sonsuz el bombası ve soğuma süreleri olmadan öğeleri kullanma yeteneği verir. Bu, oyun söz konusu olduğunda büyük bir kolaylaştırıcıdır.

Yine de Bandana kafatası oyunun en sonunda elde edilir – onu ne zaman ve nereden alabileceğinizi öğrenmek için ayrıca Bandana, 5. kafatası (Sessiz Oditoryum) rehberi yazılacaktır. Tek teselli, kilidini açtığınız değiştiricilerin sonsuza kadar hizmetinizde olması ve bunları daha sonra kullanabilmenizdir; hikayeyi tekrar oynamak istediğinizde size kolaylık sağlayacaktır.

Bandana kafatası ve diğer kafatasları değiştiricileri yalnızca ana menüden etkinleştirilebilir. Oyunu yükleme seçeneğini seçmeniz, ilgilendiğiniz otomatik kaydetmeyi manuel olarak vurgulamanız ve Kafatasları menüsüne girmeniz gerekir. Listede Bandana kafatasını bulun ve aktif olarak ayarlayın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Halo Infinite

Halo Infinite Yakında Oyunu Oynayarak Kredi Kazanmanıza İzin Verecek

Halo Infinite

Halo Infinite'in oyun içi mağazasında fiyatlar düşecek

Halo Infinite

Halo Infinite oynamak için Halo serisini bilmeniz gerekiyor mu?

Haber

Xbox, Steam geliri açısından en büyük yayıncılardan biri oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Halo Infinite çok oyunculu betanın PC’de Hilecileri ortaya çıktı