Hayatta Kalma

Icarus Yol Haritası Performans İyileştirmelerini Ortaya Çıkardı

RocketWerkz, Icarus için ilk hafta geliştirme yol haritasını açıkladı. Önümüzdeki günlerde yeni görevler ve performans düzeltmeleri alacağız.

Geçen Cuma, DayZ’nin yaratıcılarından bir hayatta kalma oyunu olan Icarus’un çıkışını gerçekleşti. Şimdi, RocketWerkz, oyunun piyasaya sürülmesinden sonraki ilk hafta için geliştirme planlarını açıkladı. Oyun, önümüzdeki günlerde yeni görevler ve performans iyileştirmeleri alacak.

İçerik oluşturucular tarafından yayınlanan bilgiler biraz belirsiz ve kıt. Bilinen şey, günlük olarak yeni güncellemeler yayınlama planları olduğudur. Standart hata düzeltmelerine ek olarak, bu yamaların oyunun performansını da iyileştirmesi bekleniyor. Geliştiriciler, bazı oyuncuların Icarus’un teknik durumundan şikayet etmesine dikkat çekti.

Ayrıca yeni görevler eklenecek. Başlık etrafında toplanan topluluğun önerilerine dayalı olarak oluşturulacaklar. Bunun dışında, onlar hakkında pratik olarak hiçbir şey bilmiyoruz.

Ek olarak, içerik oluşturucular, geçen hafta sonu 50.000’den fazla kişinin oyunlarını oynamasıyla övündü. SteamDB‘deki istatistiklere göz atarsak, oyunun maksimum yaklaşık 52.500 oyuncuya ulaştığı ortaya çıkıyor.

Bu noktada yaratıcıların planları oldukça belirsiz, bu nedenle güncellemelerin ne kadar büyük değişiklikler getireceğini tahmin etmek zor. Ancak oyuncuların şikayet ettiği sorunları kısmen de olsa ortadan kaldırmayı başarmaları mümkün.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2'ye Beş Yıl Boyunca Güncelleme ve Yeni İçerik Garantisi Verildi

Nişancı Oyunu

Serious Sam: Siberian Mayhem Yeni Fragman ve Çıkış Tarihi

Rol Oyunu

Hogwarts Legacy düşündüğümüzden daha erken çıkabilir

Halo Infinite

Halo Infinite oynamak için Halo serisini bilmeniz gerekiyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Hayatta Kalma Oyunu Icarus Ticari Bir Başarı Ama İncelemeler Kötü Gidiyor