Game Pass

Mortal Kombat 11, Xbox Game Pass’e geliyor

Xbox Game Pass, aralarında günümüzün en iyi dövüş oyunlarından biri olan, yakında başka bir oyun grubuyla zenginleştiriliyor. Mortal Kombat 11 tartışmalardan nasibini aldı ama sonunda oldukça sevilen bir dövüş oyunu ve seriye giriş oldu. Daha da önemlisi, serinin uzun vadede başarısı için, bir sürü kopya sattı, ancak oyunu zaten satın alan ancak yine de denemek isteyenler arasında değilseniz, Game Pass size yardımcı olabilir.

Microsoft’un abonelik hizmeti, 16 Aralık 2021’de aşağıdakiler dahil bir dizi yeni oyun alıyor:

  1. Mortal Kombat 11
  2. The Gunk
  3. Lake
  4. Firewatch
  5. Broken Age
  6. Ben 10
  7. Power Trip
  8. Race with Ryan
  9. Transformers: Battlegrounds
  10. Paw Patrol: Might Pups Save Adventure Bay

Görünüşe göre Game Pass’e yeni katılanların listesi biraz erken yayınlandı, ancak oyunların varış zamanının sadece birkaç gün içinde olacağı göz önüne alındığında, kanalların geri kalanı da Game Pass eklemesini duyurmaktan çok uzak değil. Daha önce de bunun gibi erken sızıntılar gördüğümüzü belirtmek isteriz.

Mortal Kombat 11, listedeki en tanınmış isimdir, ancak geri kalanında da denemeye değer oyunlar var. Race with Ryan, harika yerel çok oyunculu oturumlar yapabilen özellikle sevimli bir yarış oyunudur.

Xbox Series X

Eski Oyunlar Xbox Series X’e Ücretsiz Yükseltilmeli

Xbox Series X oyun yükseltmeleri tüm çapraz nesil oyunlar için ücretsiz olabilir; Microsoft, yayıncıların zaten sahip oldukları bir oyunun yeni nesil bir kopyasını istemek için ekstra ücret ödemekten kaçınmaları gerektiğini söyledi. Bilgiler, Microsoft’un yeni nesil…

0 comments
Elden Ring, Steam'de aynı anda en çok oynanan oyunlardan birisi oldu

Elden Ring, Steam’de aynı anda bir milyon oyuncu sayısına yaklaştı ve tüm zamanların 6.’sı oldu

Elden Ring, Steam’de aynı anda bir milyon oyuncuya yaklaştı ve tüm zamanların 6.’sı oldu. Oynaması ücretsiz Lost Ark, bugün daha düşük bir oyuncu sayısına sahip. Video oyunlarında gişe listeleri gibi bir şey varsa, eşzamanlı oyuncu sayıları bunu belirliyor. Elden Ring, piyasaya sürülmesinden sonraki ikinci hafta sonunda 950.000’den fazla oyuncuya ulaşmasıyla rekor kıran en son oyun olarak karşımıza çıktı. SteamDB’ye göre 953.426 eşzamanlı oyuncu ile zirveye ulaştı.

0 comments

Sony’nin PlayStation 5 Etkinliği İçin Yeni Tarih Verildi

Görünüşe göre Sony, 4 Haziran 2020 Perşembe günü yayınlanması planlanan gecikmeli PlayStation 5 oyunları gösterimi için yeni bir tarih ayarladı. Söylentiye göre yeni tarih 12 Haziran. Geçtiğimiz gün, Sony’nin büyük PlayStation 5 etkinliğinin ABD’de devam…

0 comments
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
KonsolRehberXbox

Xbox Hata Kodu 0x87e11838 Çözüm

Fortnite

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)

Game Pass

Ubisoft+ oyunları Game Pass ile anlaşabilir

MMORPG

Söylentiler, Mandalorian MMO'nun Xbox'a Özel Olacağına İşaret Ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Microsoft’un Yeni Nesil Xbox Series X Kumandası iOS ve Android Uyumlu Olacak