Diablo 4

Diablo 4 İle İlgili Yeni Bilgiler Bu Ay Sonuna Doğru Ortaya Çıkacak

Görünüşe göre bu ay Diablo 4 hakkında daha fazla bilgi alacağız. Uzun süredir Diablo 4 ile ilgili herhangi bir bilgi alamıyoruz. Neyse ki, bu yakında değişecek. Bu ayın ilerleyen günlerinde Blizzard, başka bir Üç Aylık Güncelleme yayınlayacak. Bu haber Twitter’da Rod Fergusson ve Adam Fletcher tarafından doğrulandı.

Diablo topluluk yöneticilerinin Reddit’teki açıklamaları sayesinde, gelecek güncellemede neler öğreneceğimizi biliyoruz. Diğer şeylerin yanı sıra oyundaki yeni sistemlerle ilgili ayrıntıları ortaya çıkaracak. Geliştiriciler ayrıca Diablo 4’te göreceğimiz görsel efektleri sunacak bazı video görüntüleri de paylaşacaklar. Bu, sesin perde arkasına odaklanan bu türdeki en son mesaja kıyasla ileriye doğru atılmış büyük bir adım.

Markayla ilgili tek haber bu değil. Diablo’nun Twitter’daki resmi profili, gizemli bir olayı duyuran bir gönderi yayınladı. 17 Aralık’ta hayranları bazı cehennemi hediyeler bekliyor olacak. Ne yazık ki, oyuncuların tam olarak ne bekleyebileceği henüz bilinmiyor. Ancak birçok kişi şüphelerini Reddit üzerinden paylaştı. Forum kullanıcıları duyuruya oldukça şüpheci yaklaştı. Bazılarına göre marka ile ilişkilendirilen yeni ürünlerin duyurulması anlamına gelebilir. Diğerleri, Blizzard’ın giderek daha popüler olan NFT’lerle ilgili kendi projesini açıklayacağını düşünüyor. Nihayetinde esrarengiz duyurunun ne anlama geldiğini birkaç gün içinde öğreneceğiz.

Diablo 2 Oyuncusu, Oyunu 4K 60 FPS Oynamayı Başardı

Diablo serisi, oyun tarihindeki en sevilen ve popüler serilerden biridir. Çoğu zaman Diablo oyunları taklit edilmiştir, çünkü formül zorlu mücadeleler ve tekrar oynanabilir eğlence için mükemmeldir. Ancak son zamanlarda bir hayran, modern bir Diablo deneyimi…

0 comments

Path of Exile: Harvest’da Canavar Çıkarıp Kesebiliyorsunuz

#GrindingGearGames, #PathofExile : #Harvest için yaşam gücü ve benzersiz ödüller için hasat edilebilecek kendi yaşam bahçeleriniz gibi gelecek eklemelerden bazılarını gösteren bir fragmanı yayınladı. Path of Exile: Harvest’ın 19 Haziran 2020’de başlaması planlanıyor ve bunun…

0 comments

Diablo 2: Resurrected – Beceriler ve İstatistikler Nasıl Sıfırlanır?

Diablo 2: Stat ve beceri puanı dağılımından memnun olmayan Diablo 2: Resurrected oyuncuları, bu kılavuzda onları nasıl sıfırlayacaklarını öğrenebilirler. Oyuncular Diablo 2: Resurrected’de seviye atladıkça, çeşitli beceri ve istatistiklere puan verme fırsatına sahip olacaklar. Diablo 2: Resurrected oyuncuları puanlarını nasıl paylaştıklarından her zaman memnun olmayabilir ve bir oyuncunun puanları sıfırlamak istediği bir zaman gelebilir. Neyse ki, Diablo 2: Resurrected’da stat ve beceri puanlarını sıfırlamak mümkündür ve bu kılavuz, yapılabilecek birkaç farklı yolu detaylandıracaktır.

0 comments
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Rol Oyunu

Horizon Forbidden West, PS5'inizde 100 GB'a kadar yer kaplayabilir

Haber

Sony, Microsoft'un Call of Duty'i PlayStation'dan Kaldırmamasını Umuyor

Haber

Microsoft, Activision Blizzard'ı 68,7 milyar dolara satın alıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Diablo Immortal’ın Sınıf ve Combat Sistemi Ortaya Çıktı