Diablo 4

Diablo 4 İle İlgili Yeni Bilgiler Bu Ay Sonuna Doğru Ortaya Çıkacak

Görünüşe göre bu ay Diablo 4 hakkında daha fazla bilgi alacağız. Uzun süredir Diablo 4 ile ilgili herhangi bir bilgi alamıyoruz. Neyse ki, bu yakında değişecek. Bu ayın ilerleyen günlerinde Blizzard, başka bir Üç Aylık Güncelleme yayınlayacak. Bu haber Twitter’da Rod Fergusson ve Adam Fletcher tarafından doğrulandı.

Diablo topluluk yöneticilerinin Reddit’teki açıklamaları sayesinde, gelecek güncellemede neler öğreneceğimizi biliyoruz. Diğer şeylerin yanı sıra oyundaki yeni sistemlerle ilgili ayrıntıları ortaya çıkaracak. Geliştiriciler ayrıca Diablo 4’te göreceğimiz görsel efektleri sunacak bazı video görüntüleri de paylaşacaklar. Bu, sesin perde arkasına odaklanan bu türdeki en son mesaja kıyasla ileriye doğru atılmış büyük bir adım.

Markayla ilgili tek haber bu değil. Diablo’nun Twitter’daki resmi profili, gizemli bir olayı duyuran bir gönderi yayınladı. 17 Aralık’ta hayranları bazı cehennemi hediyeler bekliyor olacak. Ne yazık ki, oyuncuların tam olarak ne bekleyebileceği henüz bilinmiyor. Ancak birçok kişi şüphelerini Reddit üzerinden paylaştı. Forum kullanıcıları duyuruya oldukça şüpheci yaklaştı. Bazılarına göre marka ile ilişkilendirilen yeni ürünlerin duyurulması anlamına gelebilir. Diğerleri, Blizzard’ın giderek daha popüler olan NFT’lerle ilgili kendi projesini açıklayacağını düşünüyor. Nihayetinde esrarengiz duyurunun ne anlama geldiğini birkaç gün içinde öğreneceğiz.

Lost Ark’ta FPS kilidini nasıl açarsınız?

Lost Ark çok fazla donanım isteyen bir oyun değil. PC’lerin büyük çoğunluğu kesinlikle sorunsuz çalıştırabilir. Muhtemelen, fps düşürmeyi veya düşük performansla karşılaşmayı düşünmeden mümkün olan en yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz. Aslında oyun, yeni bir sürüm için nadir görülen AMD Ryzen 7 5700G için desteklenen oyunlar listesinde bir onay almayı bile başarıyor – teknik olarak ilk olarak Kore’de 2019’da piyasaya sürülmesine rağmen.

0 comments

Lost Ark Oyun İçi Para Birimleri

Lost Ark’ta o kadar çok kazanmanız gereken para birimi var ki, bunun için bir rehber gerekli olduğunu düşündük. Lost Ark’ta başka işler yapmak için harcamanız gereken eşyaları sizler için derledik. Bunların hepsi bir amaca hizmet ediyor ve açıkçası ne kadar çok kazanırsanız o kadar iyi demektir. Gelin Lost Ark rehberimize bir göz atın.

0 comments

Path of Exile 3.9.2f Yaması Eşya Filtresi ve Bir Çok Değişiklik İçeriyor

Path of Exile’a eşya filtrelerinde yapılan değişiklikler geliyor. Değişiklikler, önümüzdeki birkaç gün içinde 3.9.2f yamasıyla gelecek. Ekip, yama notlarını her zamanki gibi önceden paylaştı. Yama ayrıca bazı küçük performans iyileştirmelerini de içerecek şekilde ayarlandı. Daha…

0 comments
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Elden RingRehber

Elden Ring: War Surgeon Seti Nasıl Alınır?

Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal Ne Kadar Sürede Bitirilir?

Diablo ImmortalRehber

Yeni Oyuncular İçin Diablo Immortal Başlangıç Rehberi

V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Diablo 2 Oyuncusu, Oyunu 4K 60 FPS Oynamayı Başardı