Diablo 4

Diablo 4 İle İlgili Yeni Bilgiler Bu Ay Sonuna Doğru Ortaya Çıkacak

Görünüşe göre bu ay Diablo 4 hakkında daha fazla bilgi alacağız. Uzun süredir Diablo 4 ile ilgili herhangi bir bilgi alamıyoruz. Neyse ki, bu yakında değişecek. Bu ayın ilerleyen günlerinde Blizzard, başka bir Üç Aylık Güncelleme yayınlayacak. Bu haber Twitter’da Rod Fergusson ve Adam Fletcher tarafından doğrulandı.

Diablo topluluk yöneticilerinin Reddit’teki açıklamaları sayesinde, gelecek güncellemede neler öğreneceğimizi biliyoruz. Diğer şeylerin yanı sıra oyundaki yeni sistemlerle ilgili ayrıntıları ortaya çıkaracak. Geliştiriciler ayrıca Diablo 4’te göreceğimiz görsel efektleri sunacak bazı video görüntüleri de paylaşacaklar. Bu, sesin perde arkasına odaklanan bu türdeki en son mesaja kıyasla ileriye doğru atılmış büyük bir adım.

Markayla ilgili tek haber bu değil. Diablo’nun Twitter’daki resmi profili, gizemli bir olayı duyuran bir gönderi yayınladı. 17 Aralık’ta hayranları bazı cehennemi hediyeler bekliyor olacak. Ne yazık ki, oyuncuların tam olarak ne bekleyebileceği henüz bilinmiyor. Ancak birçok kişi şüphelerini Reddit üzerinden paylaştı. Forum kullanıcıları duyuruya oldukça şüpheci yaklaştı. Bazılarına göre marka ile ilişkilendirilen yeni ürünlerin duyurulması anlamına gelebilir. Diğerleri, Blizzard’ın giderek daha popüler olan NFT’lerle ilgili kendi projesini açıklayacağını düşünüyor. Nihayetinde esrarengiz duyurunun ne anlama geldiğini birkaç gün içinde öğreneceğiz.

Lost Ark’ın yeni sunucuları artık çevrimiçi

Avrupalı ​​oyuncular için bu yılki heyecan verici yeni MMO deneyimi Lost Ark, büyük ölçüde heyecan verici yeni bir sıra simülatörü oldu. Amazon Games, piyasaya sürüldüğünden beri esasen kuyruksuz olan Kuzey Amerika sunucularına giriş yapacak oyuncu sayısını doğru bir şekilde tahmin ederken, yayıncı genel olarak PC oyunlarının ve derin matematik içeren oyunların Avrupa popülaritesini hafife almış görünüyor.

0 comments

Activision’a Göre Diablo Immortal İyi Bir Fikir

Bir mobil oyun olan Diablo Immortal’ın 2018 açıklamasının ardından gelen olumsuz tepki, Blizzard’ın beklediğinden çok fazlaydı. Blizzard’ın kurucu ortağı Allen Adham, tepkinin sadece takipçilerin oyunlar için hissettiği “tutkuyu” yansıttığını söyleyerek, verdiği tepkilerden pişman olacaklarını bildirdi….

0 comments

Lost Ark: Daha Fazla Harmony Shards Nasıl Toplanır?

İşte Lost Ark’ta Harmony Shards’ı nasıl toplayacağınıza dair bir rehber. Bu parçalar, 2. aşamaya giderken teçhizatınızı geliştirmek için çok önemlidir. Harmony Shards, Lost Ark’taki seviye atlama sürecinin önemli bir parçasıdır.Yorn için 600 iLevel eşiği ve hikayenin devamı bir yana, teçhizatınızı 2. seviyeye çıkarmak için on binlerce Shard’a ihtiyacınız olacak.

Burası aynı zamanda ilerlemeye giden ilk ciddi zorluklarla yüzleşeceğiniz yerdir. Parçaları almak kolay değil. Bunları elde etmenin çeşitli yolları vardır, ancak hızlı bir şekilde ilerlemek istiyorsanız hepsini en üst düzeye çıkarmanız gerekir. İşte Harmony Shards’ı nereden alacağınız ve onları nasıl farmlayabileceğinizle ilgili bir rehber.

0 comments
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA Online Service Carbine Silahı Nasıl Elde Edilir?

AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

GTA 5Rehber

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Online'da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Diablo II: Resurrected’ın Yeni Güncellemesi Sizi Memnun Edebilir