Assassin's Creed Origins Yakında Xbox Game Pass'e Geliyor

İlk Gün Game Pass Oyunlarına Bir Yenisi Daha Ekleniyor

Game Pass

Microsoft bu yıl içinde bir Xbox Game Pass aile planı başlatacak

Microsoft’un bu yıl içinde bir Xbox Game Pass aile planı başlatacağı bildiriliyor. Tek bir abonelikte beş kullanıcıyı destekleme imkanı sunulacak. Detaylar, haberimizde… Microsoft’un, bu yıl içinde beş kullanıcının bir abonelik kullanarak hizmete erişmesini sağlayan yeni bir aile planı başlatarak Game Pass serisindeki bir boşluğu doldurmaya hazır olduğu bildiriliyor.
Daha Fazla Oku

Ubisoft+ oyunları Game Pass ile anlaşabilir

Assassin's Creed Origins Yakında Xbox Game Pass'e Geliyor

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)

Ubisoft+ oyunları Game Pass ile anlaşabilir

Game PassSteam

Valve'in bir 'Steam Pass' planı yok, ancak Microsoft'un Game Pass'i Steam'e koymasına yardımcı olacak

Microsoft, oyunlarını yalnızca Microsoft Store üzerinden yayınlamayı bırakıp Steam’e koymaya başladığında, PC oyunları için büyük bir andı. İlk başta her Microsoft oyunu için gerçekleşmedi, ama şimdi o yöne doğru ilerliyor – sadece üç gün önce Bethesda kendi başlatıcısını bıraktığını ve bundan sonra Steam ile devam edeceğini duyurdu. Ancak Microsoft’un ayrıca Windows ve Xbox’ta milyonlarca aboneye ulaşan bir abonelik hizmeti olan Game Pass’i var ve bu oyunlar özellikle Steam’de değil, kendi uygulamasında oynanıyor. Geçen hafta Valve başkanı Gabe Newell ile Steam Deck ile ilgili açıklama yaparken, Valve’ın kendi abonelik hizmetiyle ilgilenip ilgilenmediğini veya gelecekte Game Pass oyunlarını Steam’de görüp göremeyeceği soruldu.
Daha Fazla Oku

Steam Mobil Uygulamasından Steam Kodu Ekleme

V Rising çevrimdışı nasıl oynanır?

Game Pass

Microsoft, etkin olmayan Xbox Game Pass hesaplarını iptal edecek

Microsoft, Birleşik Krallık Rekabet ve Piyasalar Kurumu CMA’nın baskısı altında otomatik olarak yenilenen aboneliklerini daha esnek hale getiriyor. Düzenleyicinin soruşturması 2019’da başladı ve geçen hafta CMA’nın Xbox Live ve Xbox Game Pass’i etkileyen “güvenli taahhütleri” olduğunu söylemesiyle sona erdi. Değişiklikler, Microsoft’un müşterilerin “üyeliklerini uzun süredir kullanmadığı” durumlarda abonelikleri geri ödemesini ve hatta iptal etmesini içeriyor.
Daha Fazla Oku

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)

Ubisoft+ oyunları Game Pass ile anlaşabilir

Game Pass

Mass Effect: Legendary Edition, Xbox Game Pass'e Geliyor

Ocak ayının ilk yarısında Xbox Game Pass, PC Game Pass ve Xbox Game Pass Ultimate servislerine çıkacak oyunların listesini öğrendik. Microsoft, kesinlikle yılı yüksek bir notla açmak için elinden gelenin en iyisini yaptı – abonelik, Mass Effect: Legendary Edition, atmosferik Outer Wilds ve son derece zor Spelunky 2 gibi oyunları sunacak. Platformer ve bulmaca oyununun ilginç bir melezi olan Pedestrian ve sıra dışı mekaniklerle karakterize edilen Gorogoa adlı ikinci türün bir temsilcisi. Game Pass’te görünecek oyunların yanı sıra artık Game Pass’te olmayacak oyunların tam listesi (platformlar ve tarihlerle birlikte) aşağıda mevcuttur.
Daha Fazla Oku

Xbox Hata Kodu 0x87e11838 Çözüm

Ubisoft+ oyunları Game Pass ile anlaşabilir

Game Pass

Mortal Kombat 11, Xbox Game Pass'e geliyor

Xbox Game Pass, aralarında günümüzün en iyi dövüş oyunlarından biri olan, yakında başka bir oyun grubuyla zenginleştiriliyor. Mortal Kombat 11 tartışmalardan nasibini aldı ama sonunda oldukça sevilen bir dövüş oyunu ve seriye giriş oldu. Daha da önemlisi, serinin uzun vadede başarısı için, bir sürü kopya sattı, ancak oyunu zaten satın alan ancak yine de denemek isteyenler arasında değilseniz, Game Pass size yardımcı olabilir.
Daha Fazla Oku

Xbox Hata Kodu 0x87e11838 Çözüm

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)